Франківське “Прикарпаття” впевнено переграло вдома “Ужгород” ФОТОРЕПОРТАЖ

Друге коло чемпіонату івано-франківська команда розпочала домашньою перемогою над аутсайдером Першої ліги, здобувши непросту вольову звитягу у грі з «Ужгородом», пише Правда ІФ з посиланням на МФК Прикарпаття

Франківське "Прикарпаття" впевнено переграло вдома "Ужгород" ФОТОРЕПОРТАЖ

Пам’ятаючи стартову невдачу сезону, коли закарпатці на власному полі зазнали розгромної поразки (0:6), тепер підопічні Богдана Блавацького зробили правильні висновки. У намаганні не програти боротьбу у центральній частині поля, гості витиснули максимум з одного епізоду, і на 18-й хвилині у ході швидкої контратаки Хомченко випередив захисника і пробив низом точно у правий кут воріт – 0:1.

Після пропущеного м’яча господарі створили кілька небезпечних моментів, і кіперу ужгородців тричі пощастило, коли м’яч просвистів біля стійок і перекладини воріт. Та все ж активність «Прикарпаття» у нападі втілилась у забитий м’яч наприкінці першого тайму: Барчук відпасував на хід Волошиновичу, котрий другим дотиком поцілив у лівий нижній кут – 1:1.

На 53-й хвилині івано-франківці вийшли вперед: Воробчак промчав правим флангом і завдав удару, який парирував Готра, однак першим на добиванні був Волошинович, який вразив незахищений кут воріт та оформив дубль – 2:1.

На 62-й хвилині після навісу з кутового Хомченко пробачив господарів, ледь не замкнувши дальню стійку. Далі мав шанс Ференцик, але Піцан зіграв надійно. А далі був красень-гол від «Прикарпаття»: Сондей заробив штрафний на лівому фланзі, який франківці класно розіграли у два паси, і 21-й номер потужно пробив повз голкіпера – 3:1.

А на 83-й хвилині вже Семотюк міг забити справжній гол туру, однак після ефектного удару боковими ножицями м’яч пролетів поруч з дальнюю дев’яткою…Набравши 25 очок, івано-франківська команда піднялася на 5-у сходинку у турнірній таблиці.