-РЕКЛАМА-

РЕКЛАМА

Актуально зараз

-Реклама-spot_img

Торік в оновлення обладнання та ремонти ДТЕК Бурштинська ТЕС вклала більше 550 мільйонів гривень

-Реклама-spot_img
spot_img

Минулого року в оновлення обладнання та ремонти ДТЕК Бурштинська ТЕС вклала близько 570 млн грн.

Відремонтували частину енергоблоків, провели капітальний ремонт тепловоза та стрілочних переводів, оновили частину старої та побудували нову дорогу на в’їзді до ТЕС з використанням власних золошлакових матеріалів, пише Ратуша.

Через підвищене навантаження на енергоблоки та застарілість обладнання у 2022 році планують витратити не менше.

«Сьогодні капітальні вкладення в обладнання є нашим пріоритетним напрямом, адже підприємству уже більш як пів століття і все починає вичерпувати свій ресурс. Станція щороку виділяє немалу суму коштів на ремонт та придбання нового обладнання. В 2021 році кошти були направлені в ремонт восьми енергоблоків. Це 6 поточних ремонтів, середній ремонт 5-го блоку та капітальний ремонт 11-го. Відремонтували ми й три поверхи лазні із створенням гідних умов для працівників, оновили колію задля безперебійного постачання вугілля. На 2022 рік також запланували багато роботи, а відповідно і вкладення будуть на такому ж рівні, як і в 2021», – коментує Максим Шумченко, в.о. директора ДТЕК Бурштинська ТЕС.

- РЕКЛАМА-

В осінньо-зимовий період потреби споживачів в електроенергії Бурштинської ТЕС зросли в рази, а відповідно навантаження на підприємство також підвищилося.

В роботі щодня залишається 8-10 енергоблоків, які відпускають електроенергію не лише в Бурштинський енергоострів, але й в Об’єднану енергосистему України.  Щоб все йшло гладко та без збоїв, енергетики ремонтують обладнання навіть взимку.

Ремонтні бригади проводять заміну старих золопроводів та шлакопроводів на нові. Від початку осінньо-зимового періоду, який стартував у жовтні 2021-го, на ТЕС замінили 5 км золопроводу та 2,3 км шлакопроводу. В планах на цей рік – продовження заміни шлакопроводів, оновлення колії та ремонти тепловозів. А також планові ремонти енергоблоків, серед яких один капітальний.

ДОВІДКА: ДТЕК Енерго забезпечує замкнений цикл виробництва електроенергії з вугілля. Встановлена потужність в тепловій генерації електроенергії – 13,3 ГВт. У вуглевидобутку створений повний виробничий цикл: видобуток і збагачення вугілля, сервісне обслуговування шахтного устаткування.

ДТЕК – лідер і найбільший приватний інвестор енергетичної галузі України. Наші підприємства видобувають вугілля і природний газ, виробляють електроенергію на сонячних, вітрових і теплових електростанціях, здійснюють трейдинг енергоресурсами на українському і зарубіжних ринках, розподіляють і поставляють електроенергію споживачам, надають клієнтам послуги з енергоефективності та розвивають мережу швидкісних зарядних станцій.

У Новій стратегії 2030 ДТЕК зобов’язався трансформувати бізнес в більш екологічний, ефективний і технологічний, керуючись принципами ESG. Стратегічна мета – досягти вуглецевої нейтральності до 2040 року. Для цього створена краща експертиза в галузі, щоб впроваджувати інновації та нові технології, створювати нові напрямки бізнесу і реалізувати масштабну програму цифрової трансформації.

У ДТЕК працює 60 тисяч співробітників. Підприємства ДТЕК визнані кращими роботодавцями України за рейтингами міжнародної аудиторської компанії EY і ділових видань України.

У 2020 році капітальні вкладення ДТЕК склали 12 млрд грн, податкові відрахування – 21 млрд грн.

НОВИНИ НА ЦЮ ТЕМУ

Світлана Якимчук
Світлана Якимчук
Інформаційний оглядач інтернет-сайту Правда іф.юа. Випускник філологічного факультету Прикарпатського національного університету
-Реклама-

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

Видалення волосся лазером у Івано-Франківську. Лазерна епіляція у FineLine

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

Азов

РЕКЛАМА

Квартири Івано-Франківськ

РЕКЛАМА

купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні