Вакумовані заготовки достаньо залити кип’ятком, почекати 15 хвилин і воїни зможуть поїсти гарячих страв навіть на лінії фронту.
Хоч борщ і не зовсім звично виглядає, та смак, запевняють волонтерки, має традиційний, йдеться у сюжеті Каналу 402, пише Репортер.
Борщ виходить дуже густий, ситний, бо там є м’ясо, бульба, ним можна наїстися навіть як першим і другим, – говорить волонтерка Олена Павлюченко. – На смак він не відрізняється, він такий самий запашний як справжній український борщ.
Технологією та рецептом сухих борщів, каже ініціаторка ідеї Людмила Дорошенко, з нею поділися коломийські друзі, які вже мають досвід у справі.
За власне виготовлення продукції франківки взялися місяць тому. За цей час їм вдалося налагодити усі процеси й стабільне виробництво.
Друзі нам надали велику інфрачервону сушку, вакууматор, – розказує Людмила. – Почали долучати людей, деякі школи. Вчителі нарізають продукти, а ми забираємо. Ми вже вийшли на те, що вдень робимо 100-150 пакетів борщів.
Вага одного такого пакетика з борщем близько 260 грамів. Зберігати його у герметично запакованому вигляді можна три місяці. З одного пакета виходить до семи повноцінних порцій.