-РЕКЛАМА-

РЕКЛАМА

Актуально зараз

-Реклама-spot_img

Аферисти видурили у прикарпатців майже 100 тисяч гривень

-Реклама-spot_img
spot_img

Найчастішим способом шахрайства є викрадення коштів з банківських карток, покупки в Інтернет – мережі та фейкові виплати.

Поліція застерігає людей та просить бути обачними й недовіряти незнайомцям.

За допомогою до косівських поліцейських звернувся мешканець району. Чоловік пояснив, що на одному із сайтів виставив оголошення про продаж дитячого столика. До потерпілого подзвонив невідомий та повідомив, що хоче придбати товар, згодом домовився про перерахування грошей.

Для отримання коштів чоловіку необхідно було перейти за посиланням для оформлення доставки та вказати реквізити банківської карти.

Виконавши всі умови з рахунків потерпілого було списані 43 тисячі гривень.

А на одному з сайтів купівлі-продажу мешканець Калущини побачив дуже вигідну пропозицію продажу газового котла. Домовившись про передплату, потерпілий перерахував на рахунок зловмисника суму у розмірі 15 600 гривень. Але продавець на зв’язок більше не виходив.

- РЕКЛАМА-

Наступною жертвою інтернет-шахраїв стала мешканка Косівщини, яка на сайті створила оголошення про продаж взуття.

З жінкою зв’язався потенційний покупець та запропонував здійснити передоплату за товар. Для оформлення доставки необхідно було внести в інтернет – посиланні дані банківського рахунку. Жінка так і зробила. І невдовзі втратила близько 15 тисяч гривень.

Від банківських аферистів потерпіла й жителька Коломиї.

До жінки зателефонував невідомий та представився співробітником фінансової установи. Ввійшовши в довіру аферист дізнався реквізити її банківського рахунку. Як наслідок з рахунку заявниці зникло 20 000 гривень.

Щоб розпізнати шахрайство і не стати його жертвою, слід запам’ятати:

  • співробітники банку ніколи не вимагають назвати останні три цифри на зворотному боці картки (CVV-код), пароль від карти, термін дії, одноразовий пароль, код операції, який приходить на телефон;
  • якщо вас просять перевести куди-небудь гроші для того, щоб активувати або розблокувати картку, не піддавайтеся на такі вмовляння. Співробітники фінустанови не можуть вимагати переказу грошей, а такі прохання явно вказують на шахрайство;
  • дзвінок або СМС надходить з незнайомого номера, якого точно немає на офіційному сайті фінансової установи. Номер також можна знайти на зворотному боці карти.
  • зберігайте всі документи, надані продавцем (фіскальні чеки, гарантійні талони, транспортні накладні), а також електронне листування;
  • читайте відгуки про товар і продавця. Насторожити має наявність виключно позитивних відгуків, написаних ніби за шаблоном з невеликим проміжком часу.

НОВИНИ НА ЦЮ ТЕМУ

-Реклама-

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

Азов

РЕКЛАМА

On this website and using the ⬆️ images :- Is it possible your wife could order me one of each in L if they would arrive in time for Saturday /Sunday

РЕКЛАМА

купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні