Місто радості, маленький Париж, резиденція графа Дракули – у Бухареста імен так само багато, як і пам’яток. Столиця Румунії приваблює архітектурною красою, історичною насиченістю, готичною естетикою і бюджетною доступністю. Київ – Бухарест – ідеальний маршрут для автобусного туру. Ну а купити квиток на автобус краще на перевіреному сервісі: skybooking.ua. Наша поїздка триває менше доби, але маршрут пролягає мальовничими дорогами на шляху до столиці, розташованої на півдні країни. Саме час купити автобусний квиток Київ – Бухарест і зануритися в незабутню подорож.
Організовуємо поїздку
Бухарест створений для піших прогулянок. Його широкі бульвари дихають простором, а численні сквери та парки дарують затишок і спокій. Саме завдяки атмосферній міській архітектурі місто називають маленьким Парижем. Екскурсійні програми туристичних путівок розкажуть багато цікавих історій про Бухарест, але не дадуть насолодитися містом з його повсякденним галасом і неповторним колоритом. Для цього краще підійде самостійна поїздка, спланувати яку зовсім не складно. Організація включає кілька простих кроків:
- Визначаємося з датою. Бухарестом потрібно гуляти, тому потрібна гарна тепла погода – з квітня по жовтень. Подивитися столицю можна і за пару днів, але, якщо цікавлять сусідні міста і замки, краще спланувати тур на 4-5 днів.
- Готуємо документи. Перетнути кордон Румунії можна за біометричним паспортом, віза не знадобиться. Якщо паспорт старого зразка, слід подати заявку на відкриття туристичної візи в державне посольство не пізніше, ніж за місяць до запланованого від’їзду.
- Бронюємо місця. Купити квиток на автобус Київ – Бухарест можна через сервіс SkyBooking онлайн або в офісі. Це швидкий, зручний і надійний спосіб. Важливо також заздалегідь забронювати готель або хостел на всі дні перебування в країні, особливо в разі відкриття візи – проїзні документи і бронь на поселення послужать підтвердженням мети візиту в країну. Усі доступні варіанти проживання можна знайти на відповідних порталах.
- Збираємо речі. Пакуємо компактний рюкзак із мінімальним набором одягу та косметики. Не забуваємо про зручну пару взуття, вільний одяг за погодою в автобус, аптечку першої допомоги та зарядні пристрої для гаджетів.
- Найцікавіше залишаємо на десерт – підготовку культурної програми. Її насиченість залежить від запланованої тривалості візиту до міста та особистих уподобань.
Складаємо захопливу програму
Путівник Будапештом неодмінно підкаже найбільш вражаючі пам’ятки міста, а саме:
- Палац Парламенту. Колосальна будова на 1100 кімнат занесена до Книги рекордів Гіннесса. Вона вражає і захоплює. Її зведення призвело до руйнування частини старого міста, тому у місцевих жителів Парламент викликає подвійні почуття.
- Палац правосуддя. Витончена архітектура і мальовниче розташування на набережній приваблюють гостей міста для пам’ятної фотосесії.
- Палац Крецулеску. Ажурний замок, що немов зійшов зі сторінок казки. Завдання для допитливих – дізнатися цікаву легенду цієї будови.
- Палац Кантакузіно. Не тільки архітектурний шедевр, а й культурний центр. Місцеві музеї, галереї та концертні зали неодмінно варто відвідати.
- Національний музей Котрочень. Зберігає велику колекцію предметів середньовічного мистецтва і вражає доглянутим екстер’єром будівлі.
- Тріумфальна арка. Скромна копія французького монумента, яка символізує єдність і привітність румунського народу.
- Вулиця Ліпскань. Центр туризму і розваг міста, наповнений ресторанами, нічними клубами і кафе.
- Концертний зал Румунський Атенеум. Розкішна будівля під куполом у грецькому стилі з величезною фрескою в залі, де проходять вечори класичної музики від філармонійного оркестру.
Бухарест унікальний переплетенням старовинного шарму і сучасного комфорту. Він тихий і веселий, затишний і просторий одночасно. Сюди неодмінно варто купити квиток на автобус і приїхати, щоб без поспіху прогулятися старовинними вуличками і широкими проспектами.