-РЕКЛАМА-

РЕКЛАМА

Актуально зараз

-Реклама-spot_img

Франківські підприємства зменшили видобування гравію та гальки більше, ніж на 30%

-Реклама-spot_img
spot_img

Головне управління статистики інформує. За січень–серпень 2018р. підприємствами добувної промисловості та розроблення кар’єрів порівняно з аналогічним періодом попереднього року зменшено на 31,8% добування гальки та гравію, що використовуються як наповнювачі бетону, для дорожнього покриття та подібних цілей.
Результат пошуку зображень за запитом "промислове виробництво"
У переробній промисловості підприємствами з виробництва харчових продуктів та напоїв збільшено випуск виробів здобних (булочок підвищеної калорійності, листкових, рулетів з маком, рогаликів тощо) на 21,1%, сиру плавленого – на 9,1%, соусів і продуктів для приготування соусів – на 5,1%. Крім того, більше вироблено масла вершкового жирністю не більше 85%, виробів кондитерських з цукру чи його замінників, з вмістом какао, виробів макаронних, варених або неварених, начинених м’ясом, рибою, сиром або іншими продуктами у будь-якій пропорції, продуктів молоковмісних, пива солодового (на 30,3% – у 3,4 раза). Разом з цим, зменшено випуск хліба та виробів хлібобулочних нетривалого зберігання на 6,6%, печива солодкого – на 38%, яловичини і телятини заморожених – у 8 разів. Крім того, зменшено виробництво молока та вершків незгущених й без додання цукру чи інших підсолоджувальних речовин жирністю більше 1%, але не більше 6%, у первинних пакуваннях об’ємом нетто не більше 2 л, сиру свіжого неферментованого, молока і вершків коагульованих, йогурту, кефіру, сметани та інших ферментованих продуктів, карамелі, тофі (ірису) та солодощів аналогічних, тортів (на 1,8–25%), виробів ковбасних та подібних продуктів з м’яса, субпродуктів чи крові тварин та подібних виробів і харчових продуктів на їхній основі, молока та вершків незгущених й без додання цукру чи інших підсолоджувальних речовин жирністю більше 21%, у первинних пакуваннях об’ємом більше 2 л, горілки з вмістом спирту не більше 45,4%, лікерів та інших спиртних напоїв (в 1,8–7,5 раза). На рівні січня–серпня 2017р. вироблено маргарину і продуктів пастоподібних зі зниженим чи низьким вмістом жирів, напоїв безалкогольних, які не містять молочного жиру.
Підприємствами текстильного виробництва, з виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів у січні–серпні 2018р. збільшено виробництво пальт та плащів, жіночих та дівчачих, в 1,5 раза. Жакетів, блейзерів (крім трикотажних), жіночих та дівчачих, вироблено на рівні січня–серпня 2017р.
У виготовленні виробів з деревини, паперу, поліграфічній діяльності спостерігалося збільшення виробництва вікон, дверей балконних та їх рам, з деревини, у 3,1 раза, брусків, планок та фриз для паркетного або дерев’яного покриття підлоги, профільованих, незібраних, з деревини листяних порід, деревини (крім хвойних чи тропічних порід) уздовж розпиляної чи розколотої, розділеної на шари чи лущеної, завтовшки більше 6 мм, коробок та ящиків, з паперу або картону гофрованих – на 14,3–42,4%, конвертів з паперу чи картону – на 13,4%, проспектів, плакатів та іншої рекламної продукції, віддрукованої – на 5,6%. Випуск виробів столярних та конструкцій будівельних, з деревини, зменшено на 3,9%, дверей та їх коробок та порогів, з деревини – на 4,2%, шпону, листів для фанери клеєної, деревини іншої, уздовж розпиляної, розділеної на шари чи лущеної, завтовшки 6 мм і менше, з деревини листяних порід – на 16,9%.
У виробництві хімічних речовин і хімічної продукції у січні–серпні 2018р. збільшено випуск шампунів на 13,3%. При цьому зменшено виробництво засобів мийних та для чищення, які містять або не містять мило, розфасованих для роздрібної торгівлі, на 22,9%, речовин поверхнево-активних органічних та засобів для миття шкіри, які містять або не містять мило, розфасованих для роздрібної торгівлі – у 2,5 раза.
На підприємствах з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції зросло виробництво блоків та цегли з цементу, бетону або каменю штучного для будівництва у 2,3 раза, плиток, плит, черепиці та виробів подібних з цементу, бетону або каменю штучного – на 23,2%, розчинів бетонних, готових для використання –        на 7,4%, елементів конструкцій збірних для будівництва з цементу, бетону або каменю штучного – на 0,3%. Разом з цим, зменшено випуск виробів домашнього вжитку та виробів для туалетних кімнат, з пластмас – на 23,9%, вікон та їх рам, дверей та їх коробок і порогів, з пластмас – на 30,8%.
У металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів збільшено випуск листів профільованих (ребристих) холодно-деформованих або оброблених у холодному станi, зі сталі нелегованої, деталей, виливаних з чавуну ковкого, грат, сіток й огорожі, зварних, що застосовуються в цементуванні та у штукатурних роботах, на 12,5–32,3%. При цьому, зменшено випуск конструкцій збірних будівельних з чавуну чи сталі у 3,3 раза, виробів кованих або штампованих, без подальшої обробки, з металів чорних – у 2,1 раза.
Серед продукції машинобудування зросло виробництво інструментів й апаратури для автоматичного регулювання і керування, люстр та інших світильників електричних стельових та настінних, машин пральних, побутових на 6,2–31,7%. Водночас зменшено виробництво газомірів (уключаючи калібрувальні) на 35,7%, верстатів для оброблення деревини, корка, кістки, ебоніту, твердих пластмас і матеріалів твердих подібних – на 31,1%.

НОВИНИ НА ЦЮ ТЕМУ

Орися Корчун
Орися Корчун
Інформаційний оглядач інтернет-сайту Правда іф. Журналіст-фрілансер. Випускник Національного університету імені Тараса Шевченка 2009 року.

1 коментар

  1. Гравій то сировина на підсипку Нічого серйозного з нього не роблять. Тільки халтуру.

Comments are closed.

-Реклама-

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

Азов

РЕКЛАМА

Квартири Івано-Франківськ

РЕКЛАМА

купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні