Зараз в Івано-Франківську, на жаль, на виробництвах – брак робітничих кадрів. Молодь масово виїжджає за кордон. Тому місто, яке ось вже два роки фінансує галузь професійно-технічної освіти, таким кроком планує підтримати промисловість.
“Я твердо переконаний, що саме за виробництвом – майбутнє кожного міста. І якби кожен забудівник облаштував хоча б один цех, темп розвитку Франківська був би набагато кращим”, сказав під час сесії мер.
Зараз у нашому місті діє 9 професійно-технічних закладів. У межах програми підприємства залучатимуться до навчального процесу, студенти проходитимуть практику на виробництві, а випускники отримуватимуть роботу. Крім того, підприємства братимуть участь в наповненні матеріально-технічної бази ПТУ, а як далека перспектива – будуватимуть гуртожитки для своїх працівників. Бо саме відсутність житла найбільше штовхає молодь на закордонні заробітки.
“Для популяризації робітничих професій будемо проводити всілякі конкурси на звання кращого столяра, повара, перукаря, коваля тощо. Також у планах – інтегрувати профорієнтацію у шкільну освіту”, – анонсував Руслан Марцінків.
“Я твердо переконаний, що саме за виробництвом – майбутнє БЛА БЛА БЛА…… сказав під час сесії мер.
А Я КАЖУ, ЦЕ 3,14ЗДЄЦ…
Сосіт хуй підараси
Що ви ідіоти будете розвивати -всі заводи знищили -промприлад,локомотивний і т.д
Іноземні країни заманюють трудових мігрантів адже їм вигідно коли людина там заробляє і там тратить.
А не пробували підняти заробітні оплати? Та ні! Олігархи хотять все собі.
Потрібно брати в заручники родини і членів сімї як ми робимо з дисидентами та політвязнями. Тоді ніхто не зможе виїхати. А як виїдуть будемо мордувати
ще добре, що їдуть чим тут в злиднях нидіти і горілки пити
Ще облаву воєнкоматів влаштують? Ще долар обвалять? Хто голосував за політиків, які від великої кількості добровольців скотились до виловлювання на вулиці молодих хлопців?
Грамоти, похвальні листи і медалі не забудьте урочисто вручати – це точно спрацює.