Ще один навчально-практичний центр запрацював на базі Івано-Франківського професійного будівельного ліцею, де вихованці закладу матимуть змогу освоїти практичні навики, підвищити якість професійної підготовки й адаптуватись до вимог ринку праці.
Окрім того, на базі центру зможуть пройти перепідготовку та підвищення кваліфікації усі, хто має намір володіти будівельними спеціальностями, повідомляє Світлана Онищук, передає Правда.іф
Облаштовано навчально-практичний центр завдяки фінансовій підтримці спонсорів та коштам з обласного бюджету (йдеться про понад 400 тис.грн, за які придбано штукатурну машинку та штукатурні матеріали).
До речі, на сьогодні в Івано-Франківському професійному будівельному ліцеї навчаються 250 учнів за такими спеціальностями:
- монтажник експозиції та художньо-оформлювальних робіт;
- муляр;
- електрозварювальник ручного зварювання;
- монтажник гіпсокартонних конструкцій;
- штукатур;
- лицювальник-плиточник;
- монтажник санітарно-технічних систем і устаткування;
- електрогазозварник.
Це – вже другий навчально-практичний центр, який запрацював у цьому профтехосвітньому закладі. Кілька років тому відкрили подібний для такої спеціальності, як «монтажник санітарно-технічних систем та устаткування». На його облаштування було спрямовано понад 620 тис.грн з державного бюджету, 110 тис.грн – з обласного бюджету й понад 160 тис.грн спецкоштів.
Розвиток профтехосвіти – означає збільшення кадрового потенціалу, на який нині великий попит на ринку праці. І, власне, це ті професії, які будуть потрібні для післявоєнної відбудови України