Артистка розповіла, як проводить час. Пише ТСН
Українська співачка Оля Полякова поїхала у закордонну відпустку в Монако.
Так, у фотоблогу Оля вже похизувалася неймовірним краєвидом з вілли знайомих, які там проживають. Також виконавиця зустрілася на відпочинку з подругою. Разом вони відвідують пляж і басейн. Тож, у фотоблогу зірка показала низку кадрів у різних купальниках і капелюхах.
![Оля Полякова похизувалася відпочинком у Монако 1 Оля Полякова на відпочинку / © instagram.com/polyakovamusic](https://img.tsn.ua/cached/821/tsn-d1c7980c2793b1401d3d1b4f99d2baf6/thumbs/608xX/02/27/8d74768b378d8d8a47730adcca8c2702.jpeg)
![Оля Полякова похизувалася відпочинком у Монако 2 Оля Полякова на відпочинку / © instagram.com/polyakovamusic](https://img.tsn.ua/cached/813/tsn-d1c7980c2793b1401d3d1b4f99d2baf6/thumbs/x/ba/c9/8309b359c787bc37e40ece7e9e97c9ba.jpeg)
![Оля Полякова похизувалася відпочинком у Монако 3 Оля Полякова на відпочинку / © instagram.com/polyakovamusic](https://img.tsn.ua/cached/815/tsn-d1c7980c2793b1401d3d1b4f99d2baf6/thumbs/608xX/bf/ca/9e40163c05cf7f8b3488653b0403cabf.jpeg)
![Оля Полякова похизувалася відпочинком у Монако 4 Оля Полякова на відпочинку / © instagram.com/polyakovamusic](https://img.tsn.ua/cached/820/tsn-d1c7980c2793b1401d3d1b4f99d2baf6/thumbs/608xX/95/96/0c9640a6d5eb3915f48c8eeb31019695.jpeg)
Окрім того, співачка зазначила, що навіть у відпустці не забуває про спорт і показала прихильникам, як зранку у купальнику та сонцезахисних окулярах на зв’язку з тренером тренується просто неба. Водночас зірка показала своє харчування неподалік узбережжя.
![Оля Полякова похизувалася відпочинком у Монако 5 Оля Полякова на відпочинку / © instagram.com/polyakovamusic](https://img.tsn.ua/cached/820/tsn-d1c7980c2793b1401d3d1b4f99d2baf6/thumbs/608xX/27/fe/00775e2d6004a375df4f23418ec3fe27.jpeg)
![Оля Полякова похизувалася відпочинком у Монако 6 Оля Полякова на відпочинку / © instagram.com/polyakovamusic](https://img.tsn.ua/cached/812/tsn-d1c7980c2793b1401d3d1b4f99d2baf6/thumbs/608xX/7b/85/4db93c0f85f69678e50fba80f95a857b.jpeg)
Своєю чергою, прихильники виконавиці вже оцінили її стильні образи в купальниках і засипали компліментами.
- “Милуюся тобою” – Дар’я Трегубова
- Ну красуня наша українська!
- Завжди і будь-де королева
- Як можна бути такою ідеальною?
Нагадаємо Оля Полякова похизувалася своїм відпочинком на узбережжі моря