На Калущині вже третій день тривають пошуки 37-річної жінки, мешканки села Кадобна, яка 26 липня пішла з дому і до сьогодні її місце знаходження не відоме.
До пошуків залучено 13 рятувальників, 4 собаки, 10 працівників поліції і місцеве населення, повідомляє Калуське РУ ГУ ДСНС в Івано-Франківській області, передає Правда.іф
Якщо хтось має якусь інформацію щодо місця знаходження жінки, чи може бачив її, просимо звернутися за номером 101 або 102.
![На Калущині третій день шукають зниклу жінку 1 На Калущині третій день шукають зниклу жінку](https://pravda.if.ua/wp-content/uploads/2024/07/453202382_799692865686409_8916967149726633436_n-1024x768.jpg)