Перша ліга: Прикарпаття поступилось Епіцентру

Іванофранківська команда зазнала третьої поразки у чемпіонаті, поступившись на виїзді одному з лідерів групи “А”.

Вже на 11-й хвилині у ході швидкої контратаки Данило Кравчук пробив у дальній кут – 1:0.

Усередині першого тайму Бобинець невдало вибив м’яча на захисника, а той же Кравчук вдало зіграв на перехопленні й знову пробив у дальній кут – 2:0.

На 62-й хвилині “Епіцентр” збільшив свою перевагу, і Проців забив третій гол – 3:0.

У відповідь гості заробили пенальті, але Цюцюра з 11-метрового не зміг “розмочити” рахунок: Білик парирував удар капітана гостей, тож ворота “гіпермаркетних” залишились “сухими”…

У восьмому турі “Прикарпаття” мало б приймати “Хуст”, який знявся з Першої ліги.

Відтак, 28 вересня івано-франківці в Ужгороді зіграють з харківським “Металістом”.