Друга ліга. “Пробій” переміг закарпатські “Вільхівці”

Футбольний клуб “Пробій” з Городенки з рахунком 2:1 переміг закарпатську команду “Вільхівці”. Матч зіграли 13 жовтня у межах десятого туру Другої ліги України з футболу.

Рахунок у матчі відкрили футболісти закарпатської команди. На другій хвилині після довгої передачі з глибини Єгор Базаров влучив у ворота городенківської команди, пише Суспільне.

“Пробій” зумів зрівняти рахунок наприкінці першого тайму. На першій доданій хвилині відзначився Богдан Оринчак.

На 61 хвилині матчу арбітр призначив пенальті у ворота “Вільхівців”. Удар з 11-метрової позначки реалізував автор першого голу Богдан Оринчак, оформивши “дубль”. Цей гол став переможним для “Пробою”.

Після десятого туру команда з Городенки займає другу сходинку турнірної таблиці Другої ліги України з футболу. В її активі — 20 очок. Наступний матч “Пробій” зіграє 19 жовтня проти одеського клубу “Реал Фарма”.