“Прикарпаття” перемагає “Поділля” і наблизилось до ТОП-5 ФОТОРЕПОРТАЖ

“Прикарпаття” останнім часом демонструє досить впевнену гру. Минулого тижня команда під керівництвом Рипана здолала лідера групи, “Агробізнес”, із мінімальною перевагою.

Івано-Франківська команда зберігає свої ворота недоторканими протягом 305 хвилин у чемпіонаті. Натомість “Поділля” в останньому турі програло “Минаю” на домашньому полі, після чого головний тренер Віталій Костишин подав у відставку. Один бал у чотирьох матчах не виправдав сподівань вболівальників, пише Правда.іф.

"Прикарпаття" перемагає "Поділля" і наблизилось до ТОП-5 ФОТОРЕПОРТАЖ

Господарі з перших хвилин захопили м’яч, але до реальних моментів справа не доходила. Обидві команди мали труднощі в позиційному футболі. Після кутового Бучакчийський пробивав із-за меж штрафного, але не влучив у площину воріт. Гості грали занадто пасивно. На 36-й хвилині “Прикарпаття” все ж відкриває рахунок — після подачі Француза Олег Кос забиває гол — 1:0. Більше м’ячів у першому таймі не було, і для “Поділля” він завершився невдало.

На початку другого тайму господарі подвоїли свою перевагу: Соловйов подав із меж штрафного майданчика на дальню стійку, де Цюцюра точно переправив м’яч у сітку — 2:0. “Прикарпаття” демонструвало впевнену гру, хоча суперник не зміг належно відповісти.

Таким чином, це друга поспіль перемога “Прикарпаття”.