-РЕКЛАМА-

РЕКЛАМА

Актуально зараз

-Реклама-spot_img

В передмісті Івано-Франківська депутати-мерзотники й надалі намагаються «віджати» у громади землю, на якій планувалось збудувати нову школу

-Реклама-spot_img
spot_img

У приміських Драгомирчанах громада і сільські обранці далі воюють за землі. У суді слухається кілька справ, в яких депутати сільської ради прагнуть повернути собі землі, які, як вважають, громада забрала незаконно. Жителі Драгомирчан готові відстоювати свої права й надалі, тому об’єднуються і спільно збирають кошти на послуги адвоката.

Попри резонанс цього питання на всеукраїнському рівні, кілька сільських обранців вирішили в суді оскаржити рішення селищної ради, за яким землю було повернуто громаді, пише МІСТО.

Як повідомляє у фейсбук-групі “Драгомирчани. Рідне село” один з місцевих жителів, наразі у суді є три позови з цього питання. На вимогу позивачів Тисменицький районний суд наклав арешт на земельну ділянку поруч церкви.

- РЕКЛАМА-

В передмісті Івано-Франківська депутати-мерзотники й надалі намагаються «віджати» у громади землю, на якій планувалось збудувати нову школу

Земельна ділянка у Драгомирчанах, за яку “воюють” місцеві жителі й депутати

І хоча правда на нашій стороні, нам потрібна хороша юридична підтримка, а для цього треба кошти.
Велике прохання до всіх жителів, кому не байдужа доля села Драгомирчани, не байдуже майбутнє дітей, долучатися до збору коштів, щоб ми також могли отримати кваліфіковану юридичну підтримку, повернути землю у власність громади і на цьому поставити жирну крапку, – написав у мережі місцевий житель Ігор Хом’як.

Нагадаємо, наприкінці липня жителі приміського села Драгомирчани на кілька днів перекрили центральну дорогу, вимагаючи в місцевих депутатів скасувати скандальне рішення селищної ради, яким землі громадської забудови перевели в приватні й роздали своїм. Завдяки згуртованості місцевих жителів, депутатів і сільського голову люди таки дотиснули, примусили зібратися на позачергову сесію і повернути землю громаді. Перемогу святкували з піснями і шампанським, проте згодом виявилось, що боротьба громади проти корумпованої системи не закінчена. Коли дійшло діло до перевиборів, то з’ясувалося, що переобрати депутатів неможливо. З цього приводу драгомирчанці вручили листа Президенту, на який він згодом відреагував і обіцяв взяти питання на контроль. Проте перевиборів у селі досі не відбулося.

НОВИНИ НА ЦЮ ТЕМУ

Ігор Василик
Ігор Василик
Журналіст, фрілансер. Закінчив факультет журналістики ЛНУ в 2008 році журналістка, власкор регіональних та центральних ЗМІ. Закінчила Києво-Могилянську академію у 2019 році.

5 КОМЕНТАРІ

  1. Типове явище для України (і так само для Росії). В місцеві органи влади, особливо сільради, часто попадають найгірші і найагресивніші люди. Владу використовують в своїх особистих інтересах і інтересах своїх родичів, стараються нахапати всього побільше, особливо земель, ставочків, садочків, гайочків. Награбованим діляться з тими, хто їх “кришує”: корумпованими чиновниками вищого рангу, суддями, правоохоронцями. А права, добробут і безпеку простих людей ставлять на останнє місце.

  2. При виборі адвоката будьте дуже обережні(з власного досвіду )переважно 90 % адвокатів домовляються з іншою стороною ,так як інша сторона це влада ,яка потім розрахується комунальним майном -землею,приміщеннями з адвокатом і валяє дурня ,нібито вас захищає ,насправді робить все щоб ви програли .

  3. Парадокс. Орган що покликаний здійснювати представництво інтересів громади воює проти цієї громади. Чому народні обранці як тільки потрапляють до влади , відразу забувають про тих хто їх туди обрав і для чого.

  4. Точно для школи? В сучості депутаті, звісно, сумніватись не приходиться.

Comments are closed.

-Реклама-

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні