-РЕКЛАМА-

РЕКЛАМА

Актуально зараз

-Реклама-spot_img

На Долинщині провели просвітницький захід «Патронат над дитиною – інноваційна форма сімейного виховання»

-Реклама-spot_img
spot_img
Постановою КМУ від 16 березня 2017 року № 148 «Деякі питання здійснення патронату над дитиною» Уряд запровадив нову форму тимчасового догляду і виховання дитини, яка перебуває у складних життєвих обставинах.
news-image
Запровадження патронату над дитиною є альтернативою влаштуванню дітей, які внаслідок певних обставин не можуть проживати зі своїми батьками або іншими законними представниками, до притулків, центрів соціально-психологічної реабілітації та інтернатних закладів.
На виконання відповідних нормативних документів Долинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з службою у справах дітей райдержадміністрації вживаються системні заходи щодо пошуку патронатних вихователів у районі.
У заході взяли участь близько 20 соціальних педагогів та психологів шкіл району. Учасників було ознайомлено з суттю послуги сімейного патронату, хто може стати патронатним вихователем, вимогами до кандидатів у патронатні вихователі, про державні гарантії та порядок організації діяльності сім’ї патронатного вихователя.
Для присутніх продемонстрували презентаційні матеріали, відеоролики заданої тематики. У своїх доповідях директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталія Яремій розповіла про права та обов’язки патронатних сімей, а спеціаліст служби у справах дітей РДА Тетяна Прокопець роз’яснила умови  утримання та виховання дітей у таких сім’ях. Присутнім роздані інформаційні листівки з контактними даними відповідних структур, що відповідальні у районі за запровадження послуги патронату.
Нагадаємо, що патронат над дитиною – це професійна комплексна послуга, що передбачає: тимчасовий догляд і виховання дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах та потребує захисту в сім’ї патронатного вихователя, та одночасне надання фахівцями соціальної роботи інтенсивних підтримуючих послуг сім’ї дитини для відновлення її здорового функціонування.
Завдання сімейного патронату – не дати дитині втратити рідних маму й тата, які через складні життєві обставини не можуть деякий час нею опікуватись. У той час, як дитина тимчасово (до 3-х місяців) виховується у професійній патронатній сім’ї, соціальні працівники допомагають рідним батькам дитини долати складні життєві обставини, через які її було вилучено: втрату роботи, жорстоке поводження, проблеми з алкоголем тощо. Якщо відновити здатність батьків виховувати дитину неможливо, їй підшукають іншу форму сімейного виховання: усиновлення, влаштування під опіку чи піклування або прийомну сім’ю.

Джерело

НОВИНИ НА ЦЮ ТЕМУ

Орися Корчун
Орися Корчун
Інформаційний оглядач інтернет-сайту Правда іф. Журналіст-фрілансер. Випускник Національного університету імені Тараса Шевченка 2009 року.
-Реклама-

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

On this website and using the ⬆️ images :- Is it possible your wife could order me one of each in L if they would arrive in time for Saturday /Sunday

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

Азов

РЕКЛАМА

Квартири Івано-Франківськ

РЕКЛАМА

купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні