Афери Андрія Богдана: де насправді заробив гроші голова Адміністрації Президента (відео, фото)

Один з найцінніших кадрів “Зе-команди” – Андрій Богдан. Заради того, щоб він очолив Адміністрацію Президента, Володимир Зеленський пішов на порушення закону. Хоча ще до призначення на керівну посаду в Адміністрацію Президента усі ключові зустрічі Зеленський і Богдан проводили пліч-о-пліч.

Результат пошуку зображень за запитом "Афери Андрія Богдана: де насправді заробив гроші голова Адміністрації Президента"

Андрій Богдан і справді виділяється серед інших головних гравців “Зе-команди”, які на держслужбу потрапили буквально з екрану ТБ. Він відомий адвокат, має політичний і управлінський досвід, а ще широке коло друзів дуже важливих друзів.

Партнерство з Ігорем Пукшиним та Олександром Бауліним, з якими Богдана пов’язувала низка юридичних та агро-компаній. Дружба з Юрієм Луценком та довірливі стосунки з Андрієм Портновим.

Дійсно, я Юрію Віталійовичу багато чого радив. Ми дуже багато спілкувалися,
– прокоментував голова Адміністрації Президента Андрій Богдан.

Хороші клієнти та партнери – хороші заробітки. У 2011 році Богдан став власником маєтку в Конча-Заспі. Ось цього, на понад півтисячі квадратних метрів, з виходом до каналу і пришвартованим білим катером.

Будинок Богдана
Будинок Богдана (обведений білою лінією)

У 2013 дружина Богдана купує одразу дві великі квартири на 300 квадратних метрів в центрі Києва. Потім Богдан оформив на себе низку нежитлових, найвірогідніше, що офісних приміщень на Дніпровській набережній. Їх нинішній глава АП здає в оренду.

Це моє минуле життя, я жив як підприємець, я працював багато, заробляв гроші,
– пояснив Андрій Богдан.

І тут можна було б закінчити історію. Прийшов до влади з бізнесу, багато працював, професійний юрист. Але по-перше, цей юрист з 2007 року фактично працює на державній службі. Заступник міністра у Кабміні, урядовий уповноважений з питань антикорупції, радник Азарова і знову державний антикорупціонер.

По-друге, ми виявили кілька епізодів підприємницької діяльності Андрія Богдана. І те, що цю діяльність він поєднував з антикорупційною посадою це доволі іронічно. Нині важко сказати, що робив чиновник Андрій Богдан. Але ось юрист і підприємець Андрій Богдан, якщо м’яко назвати його роль, консультував у кредитних шахрайствах.

Схеми Богдана

Уявіть, що ви великий бізнесмен і взяли під заставу свого майна великий кредит у банку. Та повернути борг не можете або, навіть, просто не хочете. Не проблема, адже є люди, які допоможуть залишити і бізнес, і гроші, і майно, а кредитора пошити в дурні. Варіантів подібних афер декілька.

Найпопулярніший виглядає так: коли різні кредитори збанкрутілого бізнесу приходять за своєю часткою боргу, а банкрут платити не хоче, то він може “втулити” першочерговим кредитором якусь фактично “свою” офшорну фірму.

Ця фірма у суді заявить, що позичала цьому підприємству велику суму і підприємство борг підтвердить. І після суддівських спорів саме ця офшорка і забере гроші чи майно підприємства. Звісно ж, за згодою власника, а справжній кредитор – банк залишиться ні з чим.

Офшорна схема
Офшорна схема

Поява цієї офшорки-кредитора буде цілком штучною і фейковою, але в тому й сенс послуги, якою користуються власники бізнесу. А надають цю послугу деякі юридичні групи. І нинішній глава АП, відомий уповноважений антикорупціонер Андрій Богдан, має добре розбиратися в подібних схемах.

Одну з них виявив Фонд гарантування вкладів, коли ліквідовував банк “Фінанси та Кредит”. Маслосиркомбінат із групи “Клуб сиру” завинив банку 150 мільйонів. Кредит взяв у 2007 році під заставу майна і не повернув. У 2009 році банк спробував стягнути майно заводу, однак нерухомість з іпотеки вивели двома судовими рішеннями.

За обома стоїть віргінська офшорка “Айдельберг ресорсіс”. За одним позовом вона вимагала повернути їй 50 мільйонів, які вона ніби-то позичила заводу раніше. У другому позові “Айдельберг” вимагала ще 150 мільйонів гривень, за які завод ніби-то поручився.

Маслосирокомбінат радо у суді визнав свій борг перед офшоркою. І, скажемо просто – банкрутнув на її користь. Так майно вивели з іпотеки банку, а потім продали за заниженою ціною своїм же структурам із “Клубу сиру”.

Реалізуючи злочинну схему, службові особи ВАТ “Світловодський маслосиркомбінат” за попередньою змовою з посадовими особами “Клуб сиру” у судах діяли від імені “фіктивною офшоркою” “Айдельберг ресорсіс”,
– написано у кримінальномму провадженні.

Але у схеми є і безпосередні виконавці. Юридичним супроводом оборудки займалась саме група Ігоря Пукшина, Олександра Бауліна та Андрія Богдана.

Оця віргінська офшорка “Айдельберг ресорсіс”, на чию користь у 2009 році добровільно збанкрутував камбінат групи “Клуб сиру”, трохи пізніше засвітиться у прямому зв’язку з Андрієм Богданом. У 2014 році він отримав довіреність на її представництво від Олександра Бауліна. Про зв’язок Богдана з історією, в якій 200 мільйонів розчинились у віргінському напрямку говорить ще кілька прізвищ.

Маслосиркомбінат беззаперечно підтвердив, що позичав гроші у офшорки і банкрутував. Член правління цього підприємтва Олександр Коваленко не лише друг Богдана у Facebook.

Олександр Коваленко
Олександр Коваленко

Зараз Коваленко від імені голови Адміністрації Президента за довіреністю, виданою Богданом, продає його землю під Києвом.

Подивимось на інших учасників схеми, де є всі знайомі. Роман Бабій – адвокат з офісу “Пукшин і партнери”, компанії, в якій Богдан теж працював і навіть був керівником.

Роман Бабій
Роман Бабій

Доки одні юристи з офісу Пукшина-Богдана представляли офшорку, якій комбінат начебто винен мільйони, Бабій, юрист тієї ж фірми, представляв сам комбінат.

Багато справ було в мене в адвокатські кар’єрі, яка вже кілька десятків років. Тому я навіть с ходу і не згадаю, які саме компанії представляв, тим більше в 2008 році,
– пояснив адвокат Роман Бабій.

Офшорку, яка вимагала у Бабія повернути кредит у 2015 році представляла Зоя Касперчик, яка є адвокатом з офісу Пукшина-Богдана.

Слідчі говорили про змову посадових осіб підприємства-позичальника і офшорки, проте варто ще додати змову із суддями.Скаргу Касперчик від імені “Айдельберг ресорсіс” розглядав Вищий господарський суд. У колегії суддів тоді була Мальвіна Данилова.

Мальвіна Данилова
Мальвіна Данилова

Зараз її співмешканець – бізнес-партнер Богдана. Хоча сама суддя каже, главу АП особисто не знає. “Я його взагалі не бачила, побачила коли він оце тільки почав обіймати цю посаду” – заявила суддя Господарського суду Києва Мальвіна Данилова.

Тобто, інтереси комбінату, який начебто завинив гроші офшорці, і інтереси самої офшорки представляли юристи з офісу Пукшина-Богдана. Результат цієї комбінації – не погашено справжній кредит маслосиркобінату в банку.

Звісно, що журналісти хотіли б детально розпитати про роль Андрія Богдана і його знайомих в історії з появою дивного офшорного кредитора, але на такі питання голова АП не має ані часу, ані натхнення.

Коли буде час і натхнення, тоді буду давати інтерв’ю. Знаєте, у мене дуже багато запитів. І в цьому є інформаційна політика, що ми визначаємо, коли і кому ми даємо коментарі. Ми не можемо, як влада, під тиском певних журналістів, особистостей давати (інтерв’ю – 24), – заявив голова Адміністрації Президента Андрій Богдан.

І якщо справу з Айдельберг ресорсес більш менш ще можна назвати минулим, то наступна історія з сьогодення. Тут теж є банк, є завод, є невиплачений кредит, є судовий спір, є офшорки і Богдан.

Джерело

(Visited 200 times, 1 visits today)

Коментарі:

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:3114

загрузка...

Солістка Kazka в купальнику показала свої пишні форми (фото) 16:30

Солістка групи KAZKA Саша Зарицька - володарка пишних апетитних форм і звабливої фігури. Незважаючи на нерідку критику своєї фігури, артистка сміливо публікує в мережі відверті фото. В новій публікації у своєму...

Татуйована брюнетка: Відверті фото дружини хавбека «Динамо» Буяльського (фото) 15:38 3 коментарі

Інстаграмом дружини півзахисника київського «Динамо» та збірної України Віталія Буяльського Аліни можна милуватися вічно. Пише Главком. Варто зазначити, що там є не лише світлини красивої фігури, але і знімки з Віталієм...

Відома українська дзюдоїстка відгуляла весілля (фото) 15:06

За рік до Паралімпійських ігор Інна Черняк змінила сімейний статус. Пише Главком. Одна з найвідоміших українських дзюдоїсток, чемпіонка Паралімпійських ігор, чемпіонка світу та Європи серед спортсменів з вадами зору Інна...

Як Зеленський майже безкоштовний сир купляє: цинічна брехня президента (фото, відео) 14:37 2 коментарі

Президент сказал, что покупает килограмм сыра за 58 гривен. "Страна" отправилась на поиски продукта по такой уникальной цене. в Киеве состоялась первая большая пресс-конференция 41-летнего президента Владимира Зеленского. В течение 14...

"У "ДНР" всюди зрада": бойовик "Кацап" благає про допомогу (відео) 14:05 3 коментарі

Бойовик "ДНР" Михайло Кошман на прізвисько "Кацап", який під час війни на Донбасі залишився інвалідом першої групи, поскаржився на "зраду і байдужість" своїх ватажків. Відео зі зверненням бойовика в Facebook виклав...

Як простий водій випадково став депутатом Ради: відома журналістка поділилися неймовірною історією 13:36 4 коментарі

Журналістка Соня Кошкіна розповіла про те, як одним з народних депутатів від партії "Слуга народу" став звичайний водій. Про це вона написала в своєму Telegram каналі. За словами журналістки, в неназваному мажоритарному...

Український боксер Олександр Усик попався на брехні (відео) 13:04 3 коментарі

Український боксер Олександр Усик збрехав під час свого інтерв'ю керівнику редакції спортивних програм телеканалу "Інтер" Роману Кадемін, що сам пише все вірші. "У соціальних мережах все частіше бачу, як ви розповідаєте вірші....

Сексуальна Леся Нікітюк змінила імідж: як виглядає красуня (фото) 12:35 1 коментар

Українська телеведуча Леся Нікітюк змінила імідж, перефарбувавшись з білявки. На своїй сторінці в Instagram вона поділилася з шанувальниками фотографією, на якій позує з рожевим волоссям, а образ доповнює сукня у стилі мілітарі. "Червону...

З'явилися нові світлини італійської вілли Зеленського (фото) 12:03 6 коментарів

У мережі показали, як виглядає вілла президента України Володимира Зеленського на курорті Форте-дей-Мармі в Італії. Відповідні фото опублікував у Facebook Осман Пашаєв. Він розповів про враження від міста. "Лякали, що Форте-дей-Мармі – російсько-багате гетто. Приїхали....

Скандальний журналіст Дмитро Гордон всьоме став татом 11:34

Дівчинку назвали Ліаною. Повідомляє Главком. У 51-річного журналіста і телеведучого Дмитра Гордона народилася дочка. Як повідомляють «Факти», дівчинку назвали Ліаною. Жодних інших подробиць наразі немає. Це його третя спільна дитина...

Скандальний нардеп від “Слуги народу” Олександр Дубінський облаяв журналістку (фото, відео) 11:02 1 коментар

Народна депутатка зі "Слуги народу" Олена Шуляк відреагувала на ситуацію, коли її колега по фракції Олександр Дубінський образив журналістку 24 каналу. За її словами, така поведінка є неприпустимою. Про це...

Шуфрич назвав ветеранів війни на Донбасі "гастролерами" і ледь не нарвався на бійку (відео) 10:33 2 коментарі

Нардеп від "Опозиційної платформи – За життя" Нестор Шуфрич у телеефірі назвав "гастролерами" добровольців та ветеранів війни на Донбасі, які прибули в Золоте з наміром не допустити розведення військ. Через...

Бойова Мендель: прессекретарка Зеленського відштовхнула журналістку (відео) 10:01

Під час 14-годинного пресмарафону, який проводив президент Володимир Зеленський, його прессекретарка Юлія Мендель вкотре відштохнувала журналіста. Цього разу від її рук постраждала жінка – журналістка видання "Апостроф" Юлія Забєліна. Також...

Найкращі Telegram-канали для франківчан 15:12

Афіша Івано-Франківська у твоїй кишені! Саме такий сервіс надає безкоштовно будь-кому мобільний додаток-афіша IFCITY. Завантажити його можна і на планшет і на смартфон, як для Android, так і для iPhone. Вечірки у Івано-Франківську для любителів...

"Повії, аборти і геї!" На марафоні Зеленського стався новий конфуз (відео) 15:38 6 коментарів

Під час пресмарафону, який зібрав Володимир Зеленський, невідомий чоловік заліз на стіл і почав голосно кричати, щоб звернути на себе увагу, а також вимагав, щоб Зеленський відповів на його питання. Як повідомляє...

Наша Раша, дєвочка і шпагат: найяскравіші цитати з пресмарафону Зеленського 15:06 1 коментар

"Прямий" зібрав найбільш яскраві цитати з пресмарафону президента України Володимира Зеленського. "Я хотів, до речі, вибачаюся, що я трохи запізнився, бо я хотів, чесно, я бігаю зранку, зараз є можливість,...

Пресмарафон Зеленського: розгнівані жінки напали на президента (відео) 14:37

Володимиру Зеленському довелося поспілкуватися з засмученими жінками На першому офіційному прес-марафоні президента України Володимира Зеленського, який почався вранці 10 жовтня і триває на даний момент, відбулося вже два неприємних інцидент. Першою...

Ольга Сумська у старовинній вишиванці заворожила красою (фото) 14:05

Актриса приміряла ефектний наряд в національному стилі. Відома актриса Ольга Сумська регулярно доводить, що роки над нею не владні - 53-річна зірка може похвалитися нев'янучою красою і квітучим зовнішнім виглядом....

Зеленський зганьбився на пресмарафоні 13:36

Володимир Зеленський під час пресмарафону (рекордному, до слова, за тривалістю) 10 жовтня порівняв населення Львова та Маріуполя. Як виявилося, на думку президента у цих містах мешкає приблизно однакова кількість людей....

Чому "група Коломойського" в Раді бунтує проти Зеленського 13:04

Частина фракції “Слуга народу” відмовляється голосувати за президентські антикорупційні ініціативи, зокрема про повернення відповідальності за незаконне збагачення. Мова йде про депутатів, яких пов’язують з олігархом Ігорем Коломойським. Причина в тому,...
  • Калуський бровар