pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

Акваріум в домі – краса поєднана з користю22 Бер, 14:26

Більшість із нас думають, що акваріум – дуже дороге задоволення. Мовляв, така розкіш не кожному по кишені. Але це тільки на перший погляд, якщо знати де купляти акваріум та інші атрибути до нього, то частинку моря можна мати у своєму домі. Адже акваріум у домі це не лише красиво, а й корисно.

Пов’язане зображення

 

Вчені запевняють, що акваріумні рибки позитивно впливають на організм як дітей, так і дорослих. Ці невибагливі тваринки здатні створити в кімнаті спокійну атмосферу, яка необхідна дітям та людям схильним до стресу. Але навіть якщо ви стресостійка особистість, то повірте, що такий релаксуючий куточок в оселі точно не зашкодить. Психологи кажуть, що акваріумні рибки допомагають розвивати вміння турботи про близьких. Крім того, собівартість їх досить таки помірна, адже купуєте акваріум і усе необхідне всього лиш один раз.

Тож якщо ваша друга половинка чи діти хочуть мати в домі якусь живність – рибки, саме те, що треба. А придбати акваріум і все, що для нього потрібно франківці можуть на сайті RIA.com

Фахівці поділяють акваріуми на чотири види: нерестові, вирощувальні, карантинні і декоративні. Три перші види акваріумів використовують здебільшого фахівці. Для розведення рибок в домашніх мовах варто обирати декоративні акваріуми. Вони можуть бути різної форми та розміру. При виборі акваріума треба орієнтуватися на вид рибок, яких ви туди заселите. Адже одні риби можуть жити в середньому водяному шарі, а інші – взагалі можуть заритися в пісок. Навіть маленькі, але активні рибки мають рухатися, тому для них важлива велика територія. Та й великий акваріум має один великий плюс – його доглядати легше ніж маленький. Менший акваріум треба частіше чистити і температура води протягом дня може у ньому коливатися, а для здоров’я маленьких підводних мешканців це не дуже добре.

Якщо ви робите таку покупку вперше, то спеціалісти радять обрати акваріум від 25 літр води, але не більше 100л.Тому, що великі акваріуми підходять для розведення водоростей і вимагають спеціального обладнання. Їх можна купити тоді, коли вже є досвід і кошти, оскільки їх обслуговування трохи затратне. А у малих – погано формується екосистема. Вам прийдеться ледь не щотижня змінювати воду.

Серед покупців найбільшою популярністю користуються акваріуми об’ємом від 25 до 100 літрів. Вони мають ряд переваг:

Щодо форми, то тут можна вибрати будь-який акаріум: круглий, прямокутний, кутовий, дуговий чи панорамний. Все залежить від місця де він має стояти. Крім самих акваріумів на сайті також представлено готові акваріумні комплекси. Така покупка вам економить час і кошти, адже не доведеться підбирати кришку, фільтр, компресор, тумбу чи підсвітку, все купите разом. А сучасна сенсорна панель управління покаже температуру води та повітря в приміщенні, час включення і виключення підсвітки.

Також можна замовити виготовлення акваріуму за індивідуальним дизайном. Тут ви можете дати волю фантазії, та й будете впевнені, що такого не буде у жодного з ваших друзів. Фахівці зроблять свою справу і доставлять замовлення просто до вашого дому.

Та пам’ятайте, що який би акваріум ви не придбали, з ним вашому домі стане ще затишніше та стильніше.

 

 

(Visited 353 times, 1 visits today)