Баскетболістки з Прикарпаття повернулися зі столиці з поразкою

Раніше “Галицький кореспондент” повідомляв, що у рамках Чемпіонату України з баскетболу серед жіночих команд Суперліги, на виїзді БК “Франківськ-ПНУ” обіграла запорізьку “Козачка-КПУ”.

Проте, на виїздному поєдинку, який проходив 21 березня у Києві, прикарпатські баскетболістки не змогли вибороти перемогу, повідомляє “ukrbasket”.

Франківськ вдома приймав БК Київ-Баскет.

У першій чверті киянки змогли створити очковий запас – 21:14. У другій десятихвилинці гості пристосувалися до манери гри господарок і нав’язали свій баскетбол. До перерви перевага почала танути, але вирватися уперед франківкам не вдалося 35:32.

У другій половині фактично усе потрібно було починати спочатку, але Київ-Баскет знову проявив більшу активність, вигравши третю чверть 23:14. Коли у четвертій чверті перевага господарок після кидка Вероніки Любінець досягла 21 очка, лише тоді вони скинули оберти. Переможну крапку у матчі поставила найрезультативніша у складі господарок Вікторія Кондус, хоча найбільше очок у матчі набрала Міріам Уро-Ніле (Франківськ).

Як наслідок, поєдинок завершився з рахунком 72:61 на користь БК Київ-Баскет.