9.5 C
Ivano-Frankivsk
Понеділок, 24 Лютого, 2020
Головна Економіка Більше 6 тисяч прикарпатців скористались Електронним кабінетом платника податків

Більше 6 тисяч прикарпатців скористались Електронним кабінетом платника податків

Як повідомили в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області, за допомогою сервісу ДФС України «Електронний кабінет платника» подали звітність понад 6000 суб’єктів господарювання Прикарпаття. Це вдвічі більше, ніж у відповідному періоді 2018 року.
Результат пошуку зображень за запитом "Електронним кабінетом платника податків скористались більше 6 тисяч прикарпатців"
Звертаємо увагу, «Електронний кабінет платника» – це сервіс спілкування та листування платників з органами ДФС без необхідності відвідування податкової інспекції, для спрощення процедур подання звітності, зменшення паперового навантаження та зменшення часу на отримання необхідних довідок.
Електронний кабінет забезпечує можливість реалізації платниками податків прав та обов’язків, визначених Податковим кодексом, шляхом заповнення, перевірки та подання податкових декларацій, звітності до контролюючого органу, а також забезпечення взаємодії платників податків з контролюючими органами з інших питань, передбачених Податковим кодексом, яка може бути реалізована в електронній формі засобами електронного зв’язку.

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

На Дністрі браконьєри завдали збитків на 60 тисяч гривень

На Дністрі браконьєри завдали збитків на 60 тисяч гривень

0
22 лютого 2020 року Івано-Франківський рибохоронний патруль на р.Дністер в с.Набережне Бучацького району Тернопільської області затримав правопорушників, що здійснювали вилов "червонокнижного" виду...