pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

«Це єдина дорога державного значення в такому поганому стані», – Шмигаль про ями на шляху Стрий-Тернопіль (фоторепортаж)06 Вер, 23:21

П’ятого вересня на Рогатинщині з робочим візитом перебував голова Івано-Франківської ОДА Денис Шмигаль.

Результат пошуку зображень за запитом "ями на дорозі"

фото ілюстративне

Під час візиту у село Пуків Рогатинського району посадовець оцінив стан дороги державного значення Стрий-Тернопіль.

Перша заступниця голови Івано-Франківської облдержадміністрації Марія Савка розповіла, що на Франківщині ця дорога простягається на 33,10 кілометра, власне проблеми з ремонтом покриття виникли на 16-ому кілометрі. Раніше ця дорога виграла європейське фінансування, але саме частина дороги поблизу села Пуків у те фінансування не входить. Наразі вона розбита для руху.

«Це єдина на дорога державного значення в нашій області у такому поганому стані. Потрібно 15 мільйонів на один кілометр. А в загальному треба 200 мільйонів на повністю капітальний ремонт. Наразі проїхати тут неможливо, транспорту нема, але якщо дорога буде зроблена, тут розвинеться інфраструктура, будуть готелі, місто оживе. Завершити ремонт цього шматка дороги планують в 2020», – каже Марія Савка.

Голова ОДА Денис Шмигаль помітив, що проблема є справді актуальною, адже наразі рух, хоч й не інтенсивний, та все ж присутній. Шмигаль додав, що дорога державного значення не може бути в такому ганебному стані, пише на “Галка”.

(Visited 147 times, 1 visits today)