pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

Чоловіків, які накинулись на родину з Франківська, посадили під домашній арешт09 Сер, 08:35

Цілодобовий домашній арешт із забороною залишати місця проживання – такий запобіжний захід обрали для двох жителів Борщівського району, які безпричинно накинулись на родину із Франківська, що їхала на відпочинок у Одесу.

Результат пошуку зображень за запитом "Чоловіків, які накинулись на Тернопільщині на родину з Франківська, посадили під домашній арешт"

Інцидент, нагадаємо, трапився у ніч з 31 липня на 1 серпня у Борщівському районі. Троє місцевих жителі на “Мазді” переслідували авто відпочивальників, потім таранили, пише Терміново новини. А після того, як авто злетіло на узбіччя, вибили водійське скло, гамселили водія та пасажирів, намагались витягнути водія, а потім розпилили у салоні газ та втекли.

Один із чоловіків з авта переслідувачів участі у побитті сім’ї не брав.

Про це йшлося у статті “На Борщівщині напали на родину з Франківська: таран, побиття, отруєння невідомим газом”.

Затримані – 34-річний та 24-річний жителі Борщова. Старший з нападників минулого року був судимий за хуліганство, молодший теж потрапляв у поле зору правоохоронців.

1 серпня їм оголосили підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 296 КК України “Хуліганство”.

Як йдеться в ухвалі Борщівського районного суду від 3 серпня, правоохоронці клопотали про обрання міри запобіжного заходу для 34-річного підозрюваного у вигляді взяття під варту.

Однак суд відмовив, мовляв він має постійне місце проживання, характеризується міськрадою позитивно, має на утриманні трьох неповнолітніх дітей.

Та обрав більш м’який запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту строком на 60 діб, до 30 вересня 2019 року включно, із забороною залишати місце свого проживання.

Для молодшого, як йдеться в ухвалі суду також від 3 липня, правоохоронці відразу просили запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Адвокат просив арешт тільки у нічний час.

Утім суд постановив застосувати до підозрюваного запобіжний захід у виді домашнього арешту строком 60 днів до 30 вересня 2019 року включно.

(Visited 102 times, 1 visits today)