pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

Делегація з Краматорська відвідала Івано-Франківськ (фоторепортаж)06 Лют, 16:45

З 5 по 8 лютого в місті перебуватиме делегація з Краматорська. Головна мета представників Краматорської міської ради – познайомитися з кращими практиками місцевого самоврядування.

Результат пошуку зображень за запитом "Делегація з Краматорської міської ради в Івано-Франківську"

Секретар Краматорської міської ради Денис Ошурко разом із керівниками структурних підрозділів ради приїхали до Івано-Франківська, щоб познайомитися з успішними практиками місцевого самоврядування.

Нагадаємо, що наприкінці 2018 року Івано-Франківська міська рада здобула призові місця в конкурсі “Кращі практики місцевого самоврядування”. На конкурсі були представлені практики за темами:

1.Практики розвитку, засновані на власних стратегіях, проектах та ресурсах («Розумний туризм» Visit Ivano-Frankivsk (Smart Tourism) – 1 місце).

2.Формування безпечного життєвого середовища («Облаштування розумної та безпечної дорожньої інфраструктури в місті» («Розумний дизайн вулиць та безпека дорожнього руху») – 3 місце).

3.Інклюзивність регіонального та місцевого розвитку (проект “Молодь і влада” – 2 місце).

“Раді бачити гостей зі сходу України. Маємо можливість поговорити про кращі практики місцевого самоврядування, проект “Молодь і влада”, smart tourism, облаштування розумної і безпечної інфраструктури та обмінятися досвідом у гуманітарній сфері. Переконана, що таке спілкування між містами та обмін практиками допоможе нам об’єднати країну, розвивати її швидшими темпами та налагодити ефективну комунікацію між міськими радами”, – поділилася секретар міської ради Оксана Савчук.

(Visited 58 times, 1 visits today)