pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

“Добровольці стали прикладом для усього світу”,-як у Івано-Франківську відзначили День добровольця(фото)14 Бер, 18:09

Сьогодні, 14 березня, візначається День добровольця. В Івано-Франківську святкування розпочалося з урочистого шикування біля пам’ятника Степана Бандери, повідомляє Правда.іф.

Добрим словом згадали напередодні померлого добровольця Сергія Мороза, який на Донбасі провів 3 роки та мужньо захищав свою країну.

“Я хочу привітати своїх побратимів, подякувати усім хто прийшов.Ми добровольці – це ті хто самооргонізувався після Майдану та стали явищем і прикладом для усього світу”,-прокоментував доброволець Друг Мазепа.

“Від імені міської ради хочу привітати вас з святом добровольця.Хочу низько вклонитися та подякувати за те , що у 2014-2015 році саме добровольці захистили Україну від навали”,-подякував Руслан Марцінків.

Начальник головного штабу Правий сектор виступив з привітальним та нагородив медаллю “Крила янгола” бійців та волонтерів: Семянчука Дмитра, Білявського Івана, Ковицюка Володимира,  Марьянчич Романа, Траян Андрія, Сливка Михайла.

З привітальним словом вийшли батьки загиблих добровольців.Вони висловили свою вдячність присутнім та наголосили, що на цих мужніх воїнів одна надія на щасливе майбутнє.Кожен поділився своєю трагічною історією та згадали добрим словом своїх синів.

Свято продовжилося урочистою ходою вулицями міста. Маршрут – повз пам’ятники Євгену Коновальцю та Андрію Мельнику, яким міський голова віддав шану покладанням квітів.Проходячи урочистою ходою бійці скандували гасла “Слава Україна”, “Україна понад усе” та “Слава Героям!”

“Коли будуть такі люди, як ми вони не зможуть нас порвати.Ми їм цього не дамо зробити, ми на своїй землі та нам не потрібно тут чужих.На війну ми прийшли без зброї, але в нас була віра у серці”,-розповів сотник Друг Береза.

Нагадаємо, що День добровольця відзначається в Україні 14 березня. В цей день 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону.

(Visited 477 times, 1 visits today)