pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

Дружини загиблих бійців пройшли реабілітацію в монастирі на Прикарпатті25 Вер, 18:33

Дружини загиблих у зоні бойових дій на сході України взяли участь у реабілітації в Гошівському монастирі згромадження Сестер Пресвятої Родини.

Результат пошуку зображень за запитом "ВДОВИ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ ПРОЙШЛИ ШЛЯХ ОНОВЛЕННЯ У ГОШІВСЬКОМУ МОНАСТИРІ"

Такий відпочинок для них організувала Комісія у справах душпастирства охорони здоров’я Патріаршої курії УГКЦ. Реколекції тривали з 17 по 20 вересня 2018 року.

Біль непоправної втрати для багатьох з них став причиною важких фізичних, емоційних і духовних недуг. На Прикарпатті команда священиків, психологів, сестер-монахинь, масажиста-реабілітолога намагалися допомогти учасницям реколекцій віднайти душевний спокій і сенс життя. Щодня для них проводились духовні бесіди та індивідуальні психологічні консультування, подорожі, масаж, волейбол, групові психологічні заняття. Однак, на завершальному колі багато з них сказали, що вирішальною у відновленні життєвих сил була для них Свята Літургія, де капелани виголошували проповідь для роздумування, а в подальшому мали індивідуальні духовні бесіди.

У реабілітації брали участь жінки із Волинської, Запорізької та Львівської областей – всього 18 осіб.

Організатори сподіваються, що робота, яку провела команда фахівців надасть можливість жінкам-вдовам повернутися додому з новими силами, включитися у повсякденне життя та планувати подальше майбутнє.

Джерело: news.ugcc.ua

(Visited 166 times, 1 visits today)