pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

Франківці звернулися до Турчинова щодо токсикологічних отруєнь під час Майдану23 Лют, 18:16

У п’ятницю, 22 лютого, в Івано-Франківську відбулася прес-конференція представників громадської організації «Хімічні та токсикологічні отруєння в Україні» із приводу злочинів, які були скоєні за участі держави-агресора проти учасників Революції Гідності.

Результат пошуку зображень за запитом "Франківці звернулися до Турчинова щодо токсикологічних отруєнь під час Майдану"

Зокрема, учасники прес-конференції розказують, що хочуть відродити діяльність цивільного захисту, адже в Україні немає бази для дослідження хімічних та токсикологічних отруєнь, інформує WestNews.

«У час, коли президент України Петро Порошенко не виключає нападу Росії на Україну, необхідно підготуватися до можливої агресії у всіх напрямках, в тому числі, коли може бути застосована хімічна та бактеріологічна зброя. Сумний приклад Сирії повинен спонукати до того, щоби на державному рівні була приділена належна увага проблемі надання першої допомоги та подальшого лікування у разі таких отруєнь», – говорить Микола Павлюченко – постраждалий від отруєння газом російського виробництва, який був застосований на Майдані.

Окрім того, учасники прес-конференції розказали про звернення до секретаря РНБО Олександра Турчинова із приводу відсутності в Україні клінічних токсикологів з газових отруєнь та повної відсутності потрібного лабораторного обладнання.

«Наша організація створена майданівцями для того, щоб нарешті добитися у влади факту отруєнь газами. МОЗ підтвердили факт, що в Україні відчутні токсикологічні лабораторії і спеціалісти. Тому наша організація звернулася до Турчинова», – розповів Ігор Демчишин, голова громадської організації «Хімічні та токсикологічні отруєння в Україні».

(Visited 191 times, 1 visits today)