Актуально зараз

“Франківськ-ПНУ” пробився до Фіналу чотирьох Кубка України

spot_img

Жіночий БК “Франківськ-ПНУ” і в повторному матчі 1/4 фіналу був сильнішим за запорізьку "Франківськ-ПНУ" пробився до Фіналу чотирьох Кубка України“Козачку-КПУ”.

Активніше розпочали гру “козачки”, які на всіх парах мчали вперед, адже після домашніх -14 відступати їм було нікуди. Своєрідний “бліц-кріг” дав свої плоди і перевага, здобута господарками у першому матчі, танула на очах – 13:25 на користь “Козачки” за підсумком першої чверті. За схожим сценарієм розгортались події і в другій чверті протягом якої перевага гостей сягала загрозливих +17. Та все ж у вирішальний момент дві “трійки” від Христини Філевич зуміли дещо погасити запал “козачок”, а разом з тим допомогли господаркам тріумфувати у другій чверті – 18:17 та 31:42 у матчі загалом.

Третя чверть зусиллями все тієї ж Христини Філевич та Юлії Лапшинової, що реалізувала три з чотирьох своїх трьохочкових спроб завершилась за мінімальної переваги запорізьких баскетболісток – 61:62. У заключному відрізку франківчанки нівелювали мінімальну різницю і впевнено довели матч до підсумкової перемоги – 80:75 на користь “Франківська-ПНУ”.

Завдяки домашній звитязі БК “Франківськ-ПНУ” за сумою двох матчів пробився до Фіналу чотирьох Кубка України, де суперниками наших баскетболісток стануть суперлігові “Динамо-НПУ” та “Київ-Баскет” зі столиці України, а також одеський “Інтерхім-СДЮШОР ім. Б. Д. Літвака”. Жеребкування пар Фіналу чотирьох відбудеться згодом.

Баскетбол. Кубок України (жінки). 1/4 фіналу. Матч-відповідь
БК “ФРАНКІВСЬК-ПНУ” (Івано-Франківськ) – БК “Козачка-КПУ” (Запоріжжя) 80:75 (13:25, 18:17, 20:10, 19:13)
БК “Франківськ-ПНУ”: Філевич (21 очко + 13 підбирань +7 передач), Лапшинова (19+5+3), Сидорак (18+10+4), Воронова (14+5+3), Комарняк (6+6+4), Нечваль (2+1+0), Вашкевич. Запас: Дарморост, Говера, Семків, Синицька, Цекова.
БК “Козачка-КПУ”: Сівакова (18), Тихонова (17), Черненко (16), Маляр (16), Стрілько (6), Штура (2), Панькіна. Запас: Юнісова, Пашкіна, Дроботя.
21 січня 2018 року. Івано-Франківськ. Муніципальний ФОЦ – 12.30. Перший матч: 77:63