Франківська повія розповіла про вартість своїх послуг та як місцеві правоохоронці знущаються над такими дівчатами як вона

За офіційною статистикою проституції в Івано-Франківську немає. Втім, працівниць найдавнішої професії у місті вистачає.

Вона заробляє собі на життя власним тілом і не встидається про це говорити. Кореспондентка Бліц-Інфо поспілкувалась з дівчиною, яка надає інтим-послуги за гроші. 24-річна Яна Павлівна (під таким іменем її знають клієнти, – ред.) в секс-індустрії працює понад півроку. До Франківська спеціально для цього приїхала із Чернівців. У сферу інтим-послуг потрапила за власним бажанням, бо зрозуміла, що любить найбільше тільки дві речі – секс і гроші.

«Для всіх був шок, коли я почала виставляти власні фотографії і відкрито про все говорити. Тут заманюють гроші. Я люблю їх деколи більше, ніж себе. Насправді проституція – дуже важка професія, адже бувають різні ситуації. Нещодавно у нас був випадок, коли працівники правоохоронних органів, використовуючи службове становище, пробували знущатись з дівчат по виклику – ґвалтували, били. Аби це припинити прийшлось звернутись у ті ж правоохоронні органи», – запевняє Яна.

Дівчина розповідає, що нещодавно дізналась, що є багато всеукраїнських сайтів, де сидять “індивідуалки”. Коли зайшла на один із них – побачила свій номер. Каже, спочатку дивувалась, бо не реєструвалась на ньому.

Яна зауважує, що не знає точно скільки дівчат легкої поведінки є у Франківську. Втім запевняє, що у місті працюють тільки українки, іноземок немає.

Дівчина каже, що нещодавно вона створила чат для спілкування з “колегами” з Івано-Франківська, Чернівців та Хмельницька.

«Можна сказати, я їх об’єднала у спілкуванні, аби вони могли підтримувати одна одну. Адже у кожної дівчини різні причини, чому вони стали працювати повіями  – є матері-одиначки, які заробляють цим, аби прогодувати власних дітей. Деякі через те, що у них немає достойних умов для проживання, тож просто хочуть покращити свій стан», – пояснює Яна Павлівна.

За її словами, у сфері інтим-послуг працюють жінки від 20 років.

«Мені нещодавно розповіли, що у Франківську є мадмуазель за 40, яка працює у цій професії. Стараємось контролювати, аби серед нас не було неповнолітніх, бо дитячий розум не розуміє, куди він лізе і що робить. Це псування свого морального та фізичного здоров’я. Так не тільки у нас, а й у Чернівцях, Тернополі, Хмельницькому», – акцентує співрозмовниця.

Клієнтів дівчина обирає за строгими правилами. Каже, що якщо чоловік їй не подобається – може відмовити. Та найбільше їй подобаються чоловіки, старші від неї на п’ять – шість років.

«У клубах дівчата вибирають, а у нас немає такого. Ми не дивимось чи ти повніший, чи менший ростом, рудий, носатий чи ще щось, це немає значення. Чоловік має бути просто фізично нормальний», – наголошує проститутка.

Яна запевняє, що серед її клієнтів є чиновники та працівники правоохоронних органів.

«Серед клієнтів також багато іноземців. Чому – бо в Україні найкрасивіші дівчата. Були з Канади, Лондона, Америки, Іспанія, Італія. Можна вивчати карту світу. Бо наші дівчата красиві, розумні і затуркані. А ще гарні психологи та гарно вдягаються. Не так, як в стереотипі – дівчинка з порнофільму, коротка спідниця там, фіолетові тіні. Коли ти приходиш до них в діловому костюмі, в гарному взутті, строгий макіяж, то вони трохи в шоці», – додає вона.

Пов’язане зображення

В середньому у Франківську дівчина на годину коштує 1 000 гривень. Є дешевші, є трохи дорожчі. Свої послуги Яна Павлівна оцінює в 1 500 гривень за годину.

«Наскільки я знаю, у мене йде найширший спектр послуг у західній Україні. У мене є спеціально складений прайс-лист, який я зразу скидаю клієнтам. Він виглядає так: 1500/год., оплата при зустрічі. В процесі використовуються ручні візуальні техніки, оральний, вагінальний, анальний секс. По часу який буде розраховуватись входить процес прилюдій, який попередньо обговорюється. Також надаються ескорт послуги. Є така послуга, як стриптиз, інтимний масаж. Можна сказати – all inclusive», – зачитує свої розцінки повія.

Працює Яна тільки на виїздах. Каже, додому нікого не приводить, бо був би бардак. Максимально за тиждень обслуговує два – три клієнти. Пояснює – це не тому, що не хочеться більше, просто банально не вистачає часу.  І зізнається, що деколи без сексу буває довше, ніж середньостатистична домогосподарка.

Нещодавно дівчина заробила свій найбільший гонорар. Це були ескорт-послуги в Буковелі. За майже 16 годин проведених у компанії адвокатів з Донецька отримала 10 тисяч гривень.

Дівчина регулярно перевіряється у гінеколога, бо навіть обов’язкове використання презерватива не гарантує повної безпеки. Окрім того, ніколи не вживає наркотики. На це у неї категоричне табу. Максимум, що може собі дозволити – це 50 – 100 грам алкоголю на 12 годин.

«Бувають випадки коли кажуть: а можна обійтись без презерватива? Тоді приходиться пояснювати на хлопський розум: Ти розумієш до кого прийшов? Тобі не страшно? Ті хто приходив до мене вперше дивився на мене великими очима, адже у мене є своєрідні правила гігієни. Тільки заходили – зразу в душ. Клієнти, які ходять до мене вже дресировані – тільки заходять зразу обробляють руки антисептиком. Я роблю це також. Треба думати головою, адже ці лишні пару гривень ніколи не спасуть, якщо підхопити вірус. Єдиний захист який може допомогти – це презервативи», – розповідає працівниця інтим-послуг.

Наостанок Яна зауважує, що планує покинути свою роботу та створити сім’ю.

 

Нагадаємо, що Правоохоронці звітують, що в Івано-Франківській області зовсім не має проституції

(Visited 16 837 times, 10 visits today)

Коментарі:

  Гість,

  Треба цей бізнес легалізувати, тоді «правоохоронці» не будуть туди пхатись у пошуках легких грошей і безкоштовного обслуговування. Треба законодавчо оформити проституцію, обіг цивільної зброї та легких наркотиків і ви побачите як «правоохоронці» з джипів пересядуть на ланоси і займуться дійсно розкриттям злочинів. Цей шлях уже пройшла Східна Європа і деякі колишні республіки СРСР – результати вражаючі як для бюджету так і для зменншення криміналізації суспільства.

  Гість,

  Дебільний, шо пишеш. Свої не далекоглядні і не мудрі думки дома розказуй, а не тут виписуй.

   Гість,

   В якому місці чоловік написав неправильно? Все вірно від першого слова до останнього. Тільки сліпий чи дурний буде проти. Там же ж крутяться нелегальні мільярди.

    Гість,

    Ніколи не став на ваги гроші і наших жінок. Наше суспільство потрібно виховувати, вчити, щоб було прикладом для інших, а не диркою для іншиш..,

  Гість,

  Легалізація проституції обезцінюватиме честь
  та гідність суспільства, а також сприятиме створенню порно матеріалів
  та торгівлі людьми.

  Гість,

  Планує створити сім,ю- ,,повезе майбутньому чоловіку….,,

  Гість,

  Розстрілювати і палити на вогнищах тих розпусниць

  Гість,

  В мене пенсія на 3грн менша,ніж година з Яною Павлівною….Ех…. А то б “розірвав ніч” )))

  Гість,

  а нашо про ту шлюстру писати… то шо якась реклама? чи шо?

  Гість,

  Підтримую, шкідлива пропаганда, все як на тарілці подали. Правда ІФ давно не фільтрує свою інформацію. Тим, не менше, питання оформлення та розповсюдження такої інформації в засобах масової інформації, повинно бути вирішеним на державному рівні!

  Гість,

  Скиньте номер

  Гість,

  Давайте тоді легалізуємо наркоманію, згвалтування, вбивства, а що такого виправдати можна будь-що. І ще Яну явно розвели адвокати мали заплатити 24000 а дали тільки 10000

  Гість,

  Проституцію необхідно легалізовувати, хто б що не казав це явище було колись, є тепер і буде в майбутньому, бо є попит і буде відповідно пропозиція, і просто закрити на це очі, вдавши що цього немає не є виходом. Легалізація захистить права і тих хто надає дані послуги і тих хто ними користується також кошти які йшли в кишені правоохоронців підуть в бюджет, після чого їх можна буде направити на медицину, благоустрій чи якісь інші соціально орієнтовані проекти. Треба бути більш прагматичними а не вдавати з себе ” моралістів

   Марцінків,

   та, хочу пробити її номер бо мені не вистачає сексу

    гладіолус,

    То пошукайте у нашому порядному суспільстві когось,хто надає будь-які послуги(освітні,фінансові,лікувальні,юридичні) за любов і за дякую.Чіплятись в інтернеті до дівчат із пропозицією сексу можна,а платити за це гроші виявляється–ні,аморально!!

     Гість,

     Не іде мова, яке на даний момент суспільство, і за шо платити бабки… ти уже гнеш не туда… А на рахунок моралі – то в наслідках проблема…

   Гість,

   Постучи по своїй голові, мелодія получиться. якась точно…

  Гість,

  Не буде з курви газдині)))))))))))хха ха

  Гість,

  Подивіться як живуть люди в країнах де проституція легалізована. Але з нашими чиновниками хабарниками кнурами які не можуть нажертись, ітак не получиться вийти з кризи…

  Гість,

  Шо ви кичетесь,розстрелять,спалить…хрен ви це остановите,нiколи,поки iснуватимуть жiнки будуть i повii.

  Гість,

  Пояснюю для особливо обдарованих, коли почне закон працювати – буде і порядок…всьому свій час!

  Гість,

  ід Карпат до Камчатки добре живуть тільки бандити, злодії, курви і ті, хто їх “кришує”, а чесних і порядних людей корумповані чиновники, судді і правоохоронці швидко “ставлять на місце”.

  Гість,

  Питання:
  Що спільного між корумпованими чиновниками, корумпованими суддями, корумпованими правоохоронцями, і повіями?
  Відповідь:
  Всі вони думають, як підстелитися під сильного, багатого, захищеного і впливового, як йому догодити, і яку вигоду з цього отримати.
  Питання:
  В чому різниця між корумпованими чиновниками, корумпованими суддями і правоохоронцями, і повіями?
  Відповідь:
  Повії не прагнуть скривдити невинного, слабкого і беззахисного з метою отримання вигоди.

   Гість,

   Молодець який!… під носом бачиш, а дальше. витягнутої руки думалка непрацює…маєш 2-ку, ану бігом перечитав всі коментарі 20 раз, може шось дойде, Галава

    Гість,

    Я вас, корупціонерів, бариг і хапуг, здалека бачу і чую.
    І “думалка” в мене теж не дрімає.
    Правда, бракує відваги, рішучості, вміння постояти за себе і за інших, влади (бажано посвідчення депутата ВР) і фінансів.
    А перечислені мною категорії людей тягнуть Україну з центра Європи 21-го століття в центр Азії 12-го століття.

     Гість,

     Тут я з вами згоден, тому вам, як і всім нам залишається не багато, проголосувати за правильного кандидата..,

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:4089

загрузка...

У Івано-Франківську визначили, як виглядатиме пам’ятник Степану Пушику 21:34

Визначено переможця конкурсу проектів пам’ятника Степану Пушику. Про це стало відомо 19 лютого 2019 року на засіданні конкурсної комісії під головуванням заступника міського голови Івано-Франківська Олександра Левицького, інформує Правда.іф. Комісія...

На Прикарпатті відкриють музей української мови 21:24

На сторінці музею Коломийської книги соціальної мережі Фейсбук з'явилася інформація про те, що в Коломиї планують відкрити музей української мови, інформує Правда.іф. «В музеї Коломийської книги 12 лютого 2019 р....

Податківці змусили 180-х прикарпатських працедавців підвищити зарплати 20:56

Завдяки спільним заходам ДФС та органів місцевого самоврядування, проведенню індивідуальної роз’яснювальної роботи з початку року, 180 працедавців Івано-Франківщини підвищили рівень заробітної плати найманим працівникам. Про це повідомили в Головному управлінні...

Стало відомо, яким буде пам’ятник «Пожежникам-рятівникам» у Івано-Франківську 20:10

Визначено переможця конкурсу проектів пам’ятного знака «Пожежникам-рятівникам». 19 лютого 2019 року в Івано-Франківську відбувся другий етап конкурсу на визначення переможця ескізних проектів пам’ятного знаку «Пожежникам-рятівникам», що буде встановлений на вулиці...

Франківець Ростислав Держипільський став лауреатом Шевченківської премії 17:18 1 коментар

Комітет Національної премії імені Тараса Шевченка назвав лауреатів премії 2019. Результати голосування за лауреатів оприлюднив член комітету з Національної премії імені Тараса Шевченка Ростислав Семків. У номінації "Театральне мистецтво" перемогу здобув...

Лісові рубки на Прикарпатті будуть контролювати через єдиний електронний реєстр 15:12 1 коментар

Державне агентство лісових ресурсів (Держлісагентство) України планує в березні запустити пілотний проект електронного реєстру лісорубних квитків. Про це повідомив генеральний директор лісогосподарського інноваційно-аналітичного центру (ЛІАЦ) Держлісагентства Віктор Мельниченко, повідомляє  Інтерфакс-Україна. Це...

Весна скасовується: в Україну йде похолодання 15:06

Українцям не слід чекати весняну погоду в найближчий час, до нас знову йде похолодання. Весна в Україну прийде в кінці березня, а до цього часу країна залишиться при владі зимових...

Обережно: на Прикарпаття з Нідерландів завезли небезпечну свинину 14:58

До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло інформаційне повідомлення системи RASFF від 04.02.2019 року стосовно підозри на спалах харчового отруєння. Як повідомляють на сторінці...

Став відомим персональний склад усіх прикарпатських ОВК 14:23

Стало відомо склад окружних виборчих комісій з виборів Президента України  на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року. Інформацію опублікували на сайті ЦВК, повідомляє Правда.іф.     Івано-Франківська область...

В мережі з'явився документ, на якому вказано як раніше називався Івано-Франківськ 14:14

Oleg Gutsulyak опублікував в мережі Фейсбук фото документу, де вказано як називалося наше місто колись, пише Правда.іф. "До речі, офіційна (латинська) назва Станіславова за Австро-Угорщини - СТАНІСЛАОПОЛЬ (Станіславопіль)", - написав чоловік.

На Прикарпатті можуть продавати небезпечне м’ясо з Нідерландів 13:22

До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло інформаційне повідомлення системи RASFF стосовно підозри на спалах харчового отруєння м’ясом свинини експортованого з Нідерландів. Про це...

Став відомий персональний склад Окружної виборчої комісії в Івано-Франківську  13:03

ЦВК утворила Окружну виборчу комісію з виборів Президента України територіального виборчого округу № 83 (м. Івано-Франківськ), повідомляє Правда.іф. з посиланням на сайт міської ради.  Склад Івано-Франківської Окружної виборчої комісії з виборів...

"Мами з візочками змушені ходити по чужих дворах": в Івано-Франківську ніяк не можуть завершити ремонт однієї з вулиць (фоторепортаж)  12:55 1 коментар

Минулого року в Івано-Франківську розпочали капітальний ремонт дворів на вулиці Коновальця, 136в, 130а, повідомляє Правда.іф.  Але досі роботи не завершені, пише в мережі Фейсбук Василь Шустов.  "Прийшла весна дітям хочеться гуляти в...

Івано-Франківці обурюються великим сміттєзвалищем поблизу дитячої поліклініки (фотофакт) 12:46

На вулиці Заклинських позаду Івано-Франківської міської дитячої поліклініки на вул. Тичини люди влаштували стихійний смітник. Про це у мережі Фейсбук написала Леся Лазар, інформує Правда.іф. "Раніше метрів 100 від поліклініки стояли баки...

У 2019 році відмінили один з найкультовіших фестивалів України, який традиційно відбувається в Івано-Франківську 12:31 4 коментарі

Повідомляємо вам, що в цьому році PORTO FRANKO не відбуватиметься, оскільки ми працюємо над форматом фестивалю нового рівня. Вся інформація про наші подальші події буде розміщуватися на офіційному сайті фестивалю – www.portofrankofest.com та...

Хто в Україні може розраховувати на підвищення пенсій 11:34

На значне підвищення пенсій можуть розраховувати ті категорії населення, хто отримував найменші виплати. Щоправда, для тих українців, хто виходить на пенсію зараз, пенсійні оклади не підвищуватимуться. Як пояснив міністр соціальної...

Понад 1200 прикарпатців звернулися до медиків з підозрою на кір (інфографіка) 11:13

З 28 грудня 2018 року по 14 лютого 2019 року на Прикарпатті зареєстрували 1215 звернень з підозрою на кір, в тому числі 898 дітей віком до 18 років, що становить 73,9%....

В прикарпатському містечку спіймали на гарячому чоловіка, який справляв нужду просто на стіну магазину (фотофакт) 11:07 8 коментарів

У Коломиї чоловік справляє нужду просто на стіну магазину. Про це у спільноті Типова Коломия написав Олег Далаврук. "Давайте зробимо цього "гастролера" відомим. Будьте уважні!!! Справляє "нужду" прямо біля дверей магазину. Ніби...

У семирічної франківської школярки стався інсульт. Рідні просять допомоги (реквізити) 10:55

Днями в маленької франківки Злати стався ішемічний інсульт. У дитини паралізувало частину тіла і відняло мову. Наразі дівчинка знаходиться в неврологічному відділенні Обласної дитячої клінічної лікарні. Про це в соцмережі...

В Івано-Франківську патрульні по гарячих слідах знайшли й затримали крадія бруківки 10:37

Вчора, 18 лютого до поліції надійшло повідомлення про крадіжку комунального майна. Мешканка будинку на вулиці Івана-Павла ІІ помітила, що хтось краде бруківку, повідомляє Правда.іф. з посиланням на патрульну поліцію Івано-Франківської...
 • ріел ІФ виринаюча