Франківська повія розповіла про вартість своїх послуг та як місцеві правоохоронці знущаються над такими дівчатами як вона

За офіційною статистикою проституції в Івано-Франківську немає. Втім, працівниць найдавнішої професії у місті вистачає.

Вона заробляє собі на життя власним тілом і не встидається про це говорити. Кореспондентка Бліц-Інфо поспілкувалась з дівчиною, яка надає інтим-послуги за гроші. 24-річна Яна Павлівна (під таким іменем її знають клієнти, – ред.) в секс-індустрії працює понад півроку. До Франківська спеціально для цього приїхала із Чернівців. У сферу інтим-послуг потрапила за власним бажанням, бо зрозуміла, що любить найбільше тільки дві речі – секс і гроші.

«Для всіх був шок, коли я почала виставляти власні фотографії і відкрито про все говорити. Тут заманюють гроші. Я люблю їх деколи більше, ніж себе. Насправді проституція – дуже важка професія, адже бувають різні ситуації. Нещодавно у нас був випадок, коли працівники правоохоронних органів, використовуючи службове становище, пробували знущатись з дівчат по виклику – ґвалтували, били. Аби це припинити прийшлось звернутись у ті ж правоохоронні органи», – запевняє Яна.

Дівчина розповідає, що нещодавно дізналась, що є багато всеукраїнських сайтів, де сидять “індивідуалки”. Коли зайшла на один із них – побачила свій номер. Каже, спочатку дивувалась, бо не реєструвалась на ньому.

Яна зауважує, що не знає точно скільки дівчат легкої поведінки є у Франківську. Втім запевняє, що у місті працюють тільки українки, іноземок немає.

Дівчина каже, що нещодавно вона створила чат для спілкування з “колегами” з Івано-Франківська, Чернівців та Хмельницька.

«Можна сказати, я їх об’єднала у спілкуванні, аби вони могли підтримувати одна одну. Адже у кожної дівчини різні причини, чому вони стали працювати повіями  – є матері-одиначки, які заробляють цим, аби прогодувати власних дітей. Деякі через те, що у них немає достойних умов для проживання, тож просто хочуть покращити свій стан», – пояснює Яна Павлівна.

За її словами, у сфері інтим-послуг працюють жінки від 20 років.

«Мені нещодавно розповіли, що у Франківську є мадмуазель за 40, яка працює у цій професії. Стараємось контролювати, аби серед нас не було неповнолітніх, бо дитячий розум не розуміє, куди він лізе і що робить. Це псування свого морального та фізичного здоров’я. Так не тільки у нас, а й у Чернівцях, Тернополі, Хмельницькому», – акцентує співрозмовниця.

Клієнтів дівчина обирає за строгими правилами. Каже, що якщо чоловік їй не подобається – може відмовити. Та найбільше їй подобаються чоловіки, старші від неї на п’ять – шість років.

«У клубах дівчата вибирають, а у нас немає такого. Ми не дивимось чи ти повніший, чи менший ростом, рудий, носатий чи ще щось, це немає значення. Чоловік має бути просто фізично нормальний», – наголошує проститутка.

Яна запевняє, що серед її клієнтів є чиновники та працівники правоохоронних органів.

«Серед клієнтів також багато іноземців. Чому – бо в Україні найкрасивіші дівчата. Були з Канади, Лондона, Америки, Іспанія, Італія. Можна вивчати карту світу. Бо наші дівчата красиві, розумні і затуркані. А ще гарні психологи та гарно вдягаються. Не так, як в стереотипі – дівчинка з порнофільму, коротка спідниця там, фіолетові тіні. Коли ти приходиш до них в діловому костюмі, в гарному взутті, строгий макіяж, то вони трохи в шоці», – додає вона.

Пов’язане зображення

В середньому у Франківську дівчина на годину коштує 1 000 гривень. Є дешевші, є трохи дорожчі. Свої послуги Яна Павлівна оцінює в 1 500 гривень за годину.

«Наскільки я знаю, у мене йде найширший спектр послуг у західній Україні. У мене є спеціально складений прайс-лист, який я зразу скидаю клієнтам. Він виглядає так: 1500/год., оплата при зустрічі. В процесі використовуються ручні візуальні техніки, оральний, вагінальний, анальний секс. По часу який буде розраховуватись входить процес прилюдій, який попередньо обговорюється. Також надаються ескорт послуги. Є така послуга, як стриптиз, інтимний масаж. Можна сказати – all inclusive», – зачитує свої розцінки повія.

Працює Яна тільки на виїздах. Каже, додому нікого не приводить, бо був би бардак. Максимально за тиждень обслуговує два – три клієнти. Пояснює – це не тому, що не хочеться більше, просто банально не вистачає часу.  І зізнається, що деколи без сексу буває довше, ніж середньостатистична домогосподарка.

Нещодавно дівчина заробила свій найбільший гонорар. Це були ескорт-послуги в Буковелі. За майже 16 годин проведених у компанії адвокатів з Донецька отримала 10 тисяч гривень.

Дівчина регулярно перевіряється у гінеколога, бо навіть обов’язкове використання презерватива не гарантує повної безпеки. Окрім того, ніколи не вживає наркотики. На це у неї категоричне табу. Максимум, що може собі дозволити – це 50 – 100 грам алкоголю на 12 годин.

«Бувають випадки коли кажуть: а можна обійтись без презерватива? Тоді приходиться пояснювати на хлопський розум: Ти розумієш до кого прийшов? Тобі не страшно? Ті хто приходив до мене вперше дивився на мене великими очима, адже у мене є своєрідні правила гігієни. Тільки заходили – зразу в душ. Клієнти, які ходять до мене вже дресировані – тільки заходять зразу обробляють руки антисептиком. Я роблю це також. Треба думати головою, адже ці лишні пару гривень ніколи не спасуть, якщо підхопити вірус. Єдиний захист який може допомогти – це презервативи», – розповідає працівниця інтим-послуг.

Наостанок Яна зауважує, що планує покинути свою роботу та створити сім’ю.

 

Нагадаємо, що Правоохоронці звітують, що в Івано-Франківській області зовсім не має проституції

(Visited 38 153 times, 86 visits today)

Коментарі:

  Гість,

  Треба цей бізнес легалізувати, тоді «правоохоронці» не будуть туди пхатись у пошуках легких грошей і безкоштовного обслуговування. Треба законодавчо оформити проституцію, обіг цивільної зброї та легких наркотиків і ви побачите як «правоохоронці» з джипів пересядуть на ланоси і займуться дійсно розкриттям злочинів. Цей шлях уже пройшла Східна Європа і деякі колишні республіки СРСР – результати вражаючі як для бюджету так і для зменншення криміналізації суспільства.

  Гість,

  Дебільний, шо пишеш. Свої не далекоглядні і не мудрі думки дома розказуй, а не тут виписуй.

   Гість,

   В якому місці чоловік написав неправильно? Все вірно від першого слова до останнього. Тільки сліпий чи дурний буде проти. Там же ж крутяться нелегальні мільярди.

   Гість,

   Як багато в нас дичі… обзиваються бо зтось висловив свою думку. Давно пора легалізувати, а що наші бички бояться що їхні шмоньки ще більше обезціняться що так нервуються?

  Гість,

  Легалізація проституції обезцінюватиме честь
  та гідність суспільства, а також сприятиме створенню порно матеріалів
  та торгівлі людьми.

  Гість,

  Планує створити сім,ю- ,,повезе майбутньому чоловіку….,,

  Гість,

  Розстрілювати і палити на вогнищах тих розпусниць

  Гість,

  В мене пенсія на 3грн менша,ніж година з Яною Павлівною….Ех…. А то б “розірвав ніч” )))

  Гість,

  а нашо про ту шлюстру писати… то шо якась реклама? чи шо?

  Гість,

  Підтримую, шкідлива пропаганда, все як на тарілці подали. Правда ІФ давно не фільтрує свою інформацію. Тим, не менше, питання оформлення та розповсюдження такої інформації в засобах масової інформації, повинно бути вирішеним на державному рівні!

  Гість,

  Скиньте номер

  Гість,

  Давайте тоді легалізуємо наркоманію, згвалтування, вбивства, а що такого виправдати можна будь-що. І ще Яну явно розвели адвокати мали заплатити 24000 а дали тільки 10000

  Гість,

  Проституцію необхідно легалізовувати, хто б що не казав це явище було колись, є тепер і буде в майбутньому, бо є попит і буде відповідно пропозиція, і просто закрити на це очі, вдавши що цього немає не є виходом. Легалізація захистить права і тих хто надає дані послуги і тих хто ними користується також кошти які йшли в кишені правоохоронців підуть в бюджет, після чого їх можна буде направити на медицину, благоустрій чи якісь інші соціально орієнтовані проекти. Треба бути більш прагматичними а не вдавати з себе ” моралістів

   Марцінків,

   та, хочу пробити її номер бо мені не вистачає сексу

    гладіолус,

    То пошукайте у нашому порядному суспільстві когось,хто надає будь-які послуги(освітні,фінансові,лікувальні,юридичні) за любов і за дякую.Чіплятись в інтернеті до дівчат із пропозицією сексу можна,а платити за це гроші виявляється–ні,аморально!!

     Гість,

     Не іде мова, яке на даний момент суспільство, і за шо платити бабки… ти уже гнеш не туда… А на рахунок моралі – то в наслідках проблема…

   Гість,

   Постучи по своїй голові, мелодія получиться. якась точно…

  Гість,

  Не буде з курви газдині)))))))))))хха ха

  Гість,

  Подивіться як живуть люди в країнах де проституція легалізована. Але з нашими чиновниками хабарниками кнурами які не можуть нажертись, ітак не получиться вийти з кризи…

  Гість,

  Шо ви кичетесь,розстрелять,спалить…хрен ви це остановите,нiколи,поки iснуватимуть жiнки будуть i повii.

  Гість,

  Пояснюю для особливо обдарованих, коли почне закон працювати – буде і порядок…всьому свій час!

  Гість,

  ід Карпат до Камчатки добре живуть тільки бандити, злодії, курви і ті, хто їх “кришує”, а чесних і порядних людей корумповані чиновники, судді і правоохоронці швидко “ставлять на місце”.

  Гість,

  Питання:
  Що спільного між корумпованими чиновниками, корумпованими суддями, корумпованими правоохоронцями, і повіями?
  Відповідь:
  Всі вони думають, як підстелитися під сильного, багатого, захищеного і впливового, як йому догодити, і яку вигоду з цього отримати.
  Питання:
  В чому різниця між корумпованими чиновниками, корумпованими суддями і правоохоронцями, і повіями?
  Відповідь:
  Повії не прагнуть скривдити невинного, слабкого і беззахисного з метою отримання вигоди.

   Гість,

   Молодець який!… під носом бачиш, а дальше. витягнутої руки думалка непрацює…маєш 2-ку, ану бігом перечитав всі коментарі 20 раз, може шось дойде, Галава

    Гість,

    Я вас, корупціонерів, бариг і хапуг, здалека бачу і чую.
    І “думалка” в мене теж не дрімає.
    Правда, бракує відваги, рішучості, вміння постояти за себе і за інших, влади (бажано посвідчення депутата ВР) і фінансів.
    А перечислені мною категорії людей тягнуть Україну з центра Європи 21-го століття в центр Азії 12-го століття.

     Гість,

     Тут я з вами згоден, тому вам, як і всім нам залишається не багато, проголосувати за правильного кандидата..,

   Гість,

   Що ?повії нікого не прагнуть скривдити,насправді більшість повій це не ця павлівна а маршінальні сука які при необхідності можуть отруїти, вбити, та все що завгодно все що народиться в її тупій голові за для легкої наживи,проституція крокую в ногу х кримінилом,а легалізація створить по любому тіньовий бізнес,взагалі це смішно-легалізація проституції,давай легалізуем евтаназію,коноплю,аищо там давай легалізуем не виплату зарплат,обман,вбивство,тортури,біблію сатани так можга все легалізовувати

  Гість,

  Право выбора решает. Если ее выбор не вредит кому-то ещё – никто не в праве его запретить.
  Ну а будет закреплено даное “дело” юридически или нет – не важно. Депутатам как бы тоже воровать нельзя, но их это не останавливает.
  p.s. Сорі за москаля)

   Гість,

   Ви мали написати, що її вибір шкідливий для суспільства, ібо ваш коментар був вкинутий без жодних міркувань на цю тему…
   – статевим шляхом передаються і навіть призводять у майбутньому до захворювань різного роду. Небуло б цього фактору, небуло б жодних проблем і мораль була би недоречною.

    Гість,

    Сходи і перевірся. Чи ти думаєш, що всі такі здорові? Насправді “звєрушкі” є в такої кількості населення, що страшно уявити. І не треба тут про повій тявкати. Найдрівніша професія буде існувати до тих пір, поки живі люди. А якщо грошей немає на повію, а вдома недотрах, то не треба псувати іншим настрій.

     Гість,

     Придурку, деградуєш, читай книжку – буде лекше познайомитись на вулиці, може й жінку так собі знайдеш…

  Гість,

  Курви – це не тільки жінки, які вступають в дошлюбні і (або) позашлюбні статеві зв’язки, але і корумповані чиновники, корумповані судді і правоохоронці, які прикривають злочинців і беруть з них “відкати”.

  cекс любитель,

  Я,теж люблю секс і гроші,але чомусь за секс повинен платити??? і друга проблема-навіщо мені година,коли Я,цілком справляюсь за 5(п.ять) ХВИЛИН!!!!!ЧИ ПОВІЯ ПОВИННА ТЕЖ ОТРИМАТИ ЗАДОВОЛЕННЯ??

  Малюк,

  Жінка яка зрадить почуття. Зрадить Любов Бога, стане чортиця лиха. Яка кайфу від сексу реально получати не буде. А буде получати тільки від грошей золота і металу про що вона і пише що від бабла кайфу більше. Тому на них звертати уваги вообще не потрібно. Це просто чортиці які клепають рублі і шукають оправдання собі діти мат становище і се. Тому сходити в ад і наказати чортицю можна аби не зраджувала Правду Бога і дати їй тих рублів мол на мені нешкода я не алчний. Но жити з ними і дружити Божим пацанам нельзя. То же така правда.

   Гість,

   Чи жінка це чи чоловік, різниці немає, актуально для всіх. Питання стоїть в ризиках та наслідках для здоров’я. Якщо оцінити реальні випадки статевого життя, то можна побачити певну закономірність. А культура, ну ви б хотіли щоб ваші діти ходили попри доми розпусти, потім в них же працювали, потім ні сім’ї, ні здоров’я, ні дітей зробити здорових неполучається, відповідно депресія і повне дно – а тоді уже пізно буде задаватись питанням чи до цього я йшла. Тому, яйцеголові, розмови про секс багато, а виводів мало, може ми й не від мавпи)

  Сергій,

  Ну і як знайти Яну Павлівну, ато розводів куча

  Гість,

  Зібралися самі моралісти і релігійні фанатики

  Гість,

  Твій коментар настільки доречний, що ти міг би нічого неписати, а зразу йти дивитися телевізор.

  Гість,

  Вся Європа в борделях. Хай працюють собі шмоньки. Чого за них розписуєтесь? Моралісти та філософи – дрочіть і гайда спати!

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:7415

загрузка...

Привідкрили завісу: Як виглядає готель "Дністер" після реконструкції 17:13 1 коментар

Триває відновлення найдавнішого готелю Івано-Франківська "Дністер", що на вулиці Січових Стрільців, 12. Та помітно, що реставрація фасаду будівлі підходить до завершення. Тут вже зняли захисну сітку, показавши оновлений фасад, інформує...

Погода може погіршитися. Прикарпатців попереджають про дощ та вітер 17:06

В найближчу годину із збереженням до кінця доби 21 серпня та протягом ночі та ранку 22 серпня по області та місту очікуються грози, град, шквалисте посилення вітру 15-20 м/с (НМЯ1),...

У Крихівцях плнують збудуваний новий корпус школи (фотофакт) 16:44

Крихівецька школа матиме ще один корпус. Про це написав міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. "Нині провів нараду щодо будівництва ще одного корпусу школи в селі Крихівці. Адже село постійно збільшується...

Поблизу Коломиї трапилася масштабна аварія (фотофакт) 16:36

Аварія сталася поблизу міста Коломия, в районі села Корнич, в обідній час 21 серпня. На дорозі національного значення Н-10 не розминулися два мікроавтобуси та вантажівка, які перекрили дві існуючі смуги...

Держекоінспекція зловила працівників нацпарку "Гуцульщина" на незаконній рубці (фото+відео) 16:34

Під виглядом сухостою працівники НПП "Гуцульщина" рубали здорові дерева – дуб, бук, ялицю та ялину. 20 серпня у село Пістинь Косівського району з позаплановою перевіркою прибули інспектори з Державної екологічної...

На Прикарпатті батько змушений сам виховувати сімох дітей, бо мати зловживає алкоголем 16:24 2 коментарі

В соціальній мережі Фейсбук з'явився допис, що діти просять знайти маму, яка вдома залишила семеро дітей. В оголошенні також йдеться про те, що батькові одному важко доглядати за дітьми. У...

Фахівці визначили, де на Прикарпатті найбрудніше повітря 16:06 1 коментар

Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України провів монітиринг повітря у різних районах міста. Як зазначають на сайті держустанови, в атмосферне повітря області щорічно викидається близько 200 тисяч тонн забруднюючих речовин від...

Акторів з Івано-Франківщини запрошують на кастинг до Львова 15:54

Увага! Прикарпатських акторів запрошують на кастинг. Про це повідомляє актриса зі Львова Oleksandra Lyuta. "Актори всіх вікових категорій Львова, і не тільки! Всі, хто вболіває за україномовний контент! Приходьте і приїжджайте...

Написали одне, а потім - інше. У Коломийській дитячій поліклініці жінці видали документ з виправленими результатами аналізів (фотофакт) 15:46 1 коментар

У Коломийській дитячій поліклініці декілька разів переправляли результати аналізів. Про це в соціальній мережі Фейсбук написала Іра Кушнір. Жінка пише, що її сусідка отримала результати аналізу крові з переправленими даними. "Моя...

Прикарпатський слідчий вимагав п'ять тисяч доларів за “відмазування” від криміналу 15:43 1 коментар

За грошову винагороду правоохоронець обіцяв чоловіку не притягувати його сина до кримінальної відповідальності. Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, повідомили про підозру начальнику слідчого відділення одного з...

На Франківщині невідомі люди втопили цуценя і викинули його в річку (фото 18+) 15:27

На Франківщині хтось втопив маленьке цуценя. Про це у соціальній мережі Фейсбук повідомила Oxana Shkromyuk. "Люди схаменіться ми не в кам'яному віці є "стерилізація " домашніх тварин то вже краще чим...

МАУ пропонує франківцям полетіти до Лондона трохи більше ніж за тисячу гривень 15:13 1 коментар

МАУ представляє нові постійно діючі низькі тарифи в Європу. Про це інформує пресслужба авіакомпанії, передає “Галка“. “Найпопулярніші європейські столиці та туристичні перлини стали ще доступнішими. Відкривайте для себе Європу”, – закликають в...

У прикарпатському містечку 12-річні школярі скоїли крадіжку (фотофакт) 14:55

Крадіжки велосипедів –поширений нині вид злочинів. Часто злодіям сприяють самі власники, залишаючи свої велосипеди не пристебнутими на вулиці чи під під’їздом. Однак навіть коли велосипед пристебнутий на замок чи стоїть...

В ОДА привітали срібного призера чемпіонату світу з боротьби 14:07

21 серпня в Івано-Франківській облдержадміністрації вітали срібного призера чемпіонату світу з вільної боротьби серед юніорів Андрієм Джелепом. У складі збірної України у змаганнях, що завершилися в Естонії, брав участь вихованець...

У Івано-Франківську на міському озері хуліганили підлітки, не обійшлося без поліції 13:41

20 серпня 2019 року в охоронних зонах відповідальності рятувально-водолазних станцій в містах Івано-Франківськ, Галич, Коломия особовим складом велося цілодобове чергування. Рятувальниками Івано-Франківської, Галицької та Коломийської рятувально-водолазних станцій відпочиваючим в зоні...

У Надвірній знайшли артснаряди часів ІІ Світової війни 13:13

Вчора, 20 серпня групою піротехнічних робіт АРЗ СП У ДСНС в області, під час здійснення робіт з технічного обстеження, згідно Плану виконання завдань з розвідки і розмінування території Івано-Франківської області...

Небезпечні комахи: на Прикарпатті рятувальники ліквідовують гнізда шершнів 12:54

Рятувальники допомогли прикарпатцям знешкодити гнізда агресивних комах, інформує Правда.іф з посиланням на управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації.   - 20.08.2019 о 16.22 м. Івано-Франківськ вул. В.Стуса. Працівниками ЧСПТ...

Вціліла тільки чаша. У селі Новоселиця люди розбирають згарище на місці де згоріла церква (фотофакт) 12:39

На місці старовинного дерев’яного храму в селі Новоселиця Снятинського району – згарище. 130-річна Введенська церква знищена пожежею, що сталася 19 серпня. Дерев’яна споруда згоріла до фундаменту. Парафіяни разом зі священиком...

Чемпіон світу відкрив спортивний майданчик у прикарпатському селі (фотофакт) 12:06

18 серпня в селищі Дем’янів Галицького району стартували тренування проєкту Shakhtar Social "Давай, грай!". Участь у відкритті майданчика та першому тренуванні дітлахів взяв захисник “Шахтаря”, чемпіон світу U-20 Валерій Бондар. Загалом...

Перший портфелик: у Івано-Франківську дітям, які найбільше потребують підтримки вручили шкільне приладдя (фоторепортаж) 12:04

У Івано-Франківську відбулося Свято першого портфелика. Сьогодні у Івано-Франківську відбулося Свято першого портфелика для 65 дітей, що найбільше потребують підтримки: учнів 1-4 класів з категорії дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування,...
 • ріел ІФ виринаюча