Франківський “Ураган” вириває останню путівку до плей-офф

У заключному поєдинку регулярного сезону Екстра-ліги івано-франківський “Ураган” здобув вольову перемогу над рівненським “Кардиналом-Рівне” та пробився до плей-офф першості.

Результат пошуку зображень за запитом "ураган зіграв проти"

Пропустивши першими, “ураганівці” не склали зброю і у другому таймі влучні удари Басича у власні ворота та класний постріл Михайла Зварича принесли перемогу “драконам” – 2:1, повідомляє  Sport.if.ua.

Та доля команди Максима Павленка вирішувалась не лише у Рівному, а й в Одесі, де зустрічались “Епіцентр К-Авангард” та покровський “Титан”. Суперники у Південній Пальмірі забили на двох 12 (!) голів, а фінальна сирена зафіксувала бойову нічию – 6:6.

Таким чином, “Ураган” заскочив на останню сходинку потяга, що прямує до Плей-офф Екстра-ліги і посів восьму позицію у регулярному чемпіонаті. У чвертьфіналі суперником “драконів” буде переможець “регулярки” столичний “ХІТ”.

“Кардинал-Рівне” – НФК “Ураган” (Івано-Франкіськ) 1:2 (1:0)
Голи: Волянюк, 12 – Басич, 21, аг, Зварич, 27.
Попередження: Піддубний, 29, Басич, 29, Волянюк, 40 – Сімка, 13, Шотурма, 24, Іваняк, 29, Микитюк, 29, Цілик, 40.

Інші матчі туру: «ХІТ» (Київ) – «ІнБев/НПУ» (Житомир-Київ) – 3:1; «Продексім» (Херсон) – «Сокіл» (Хмельницький) – 7:1; «Епіцентр К-Авангард» (Одеса) – «Титан» – 6:6.