-РЕКЛАМА-

РЕКЛАМА

Актуально зараз

-Реклама-spot_img

Франківський університет серед лідерів із запобігання та виявлення корупції в Україні

-Реклама-spot_img
spot_img

Івано-Франківський національний медичний університет посів перше місце серед усіх вишів України та четверте місце серед державних підприємств, установ і організацій у рейтингу ефективності уповноважених з питань запобігання та виявлення корупції, який оприлюднило Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК).

Оцінювальна кампанія охоплювала показники щодо організації та усі напрями діяльності уповноважених підрозділів органів влади та інших публічних інституцій у 2020 році. За результатами поданих анкет самооцінки уповноважених та верифікації цих даних було визначено Індекс ефективності кожного уповноваженого. Цей Індекс полягає у середньому відсотковому показнику виконання уповноваженим усіх напрямів діяльності. Дослідження проведено Департаментом запобігання та виявлення корупції, інформує сайт ІФНМУ.

«Цей рейтинг показує, наскільки якісно в університеті поставлена антикорупційна робота, — пояснює уповноважена з питань запобігання та виявлення корупції в ІФНМУ Наталія Федосенко. — Для ефективної антикорупційної політики достатньо просто дотримуватися антикорупційного законодавства. Тому такий високий наш показник — це результат відповідальної і ефективної діяльності ректора, адміністрації, усього колективу університету. Ректор всебічно сприяє цьому напрямку».

«Упродовж десяти років ми ставимо собі завдання працювати чесно, відкрито, згідно з чинним законодавством і виключно задля навчання та розвитку студентів. Мабуть, цей результат і рейтинг першості серед всіх університетів країни і є підтвердженням того, що нам це вдається», — говорить ректор університету професор Микола Рожко. Він наголошує, що немає легких шляхів, але можна всього досягнути із колективом.

- РЕКЛАМА-

Двічі на рік в університеті відбувається опитування студентів різних курсів, зокрема, анонімне анкетування. Ректор зі свого боку ініціює службові перевірки.

«Маємо розроблені механізми, як це працює. Якщо підтверджується факт про правопорушення, може бути догана, а відтак внесення людини до реєстру осіб, що вчинили корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення. В нас таких фактів не було, але працюємо на випередження, — розповідає Наталія Федосенко. — Ми працюємо в команді з ректором, і він всіляко сприяє здійснювати антикорупційну діяльність. Це важливо. І це гарний результат серед усіх університетів, невигадана історія про відкритість, всебічну співпрацю і розвиток».

У планах уповноваженої є продовження просвітницьких заходів в університеті.

«Це важливий напрямок, адже не всі орієнтуються в антикорупційному законодавстві, — говорить уповноважена. — Хочеться, щоб студенти більше знали про викривачів, треба формувати в них нульову толерантність до корупції. Наразі маємо зважати на карантинні обмеження, але в майбутньому обов’язково будемо продовжувати такі зустрічі та розмови».

-РЕКЛАМА-

НОВИНИ НА ЦЮ ТЕМУ

Влада Гнатів
Влада Гнатів
Інформаційний оглядач інтернет-сайту Правда іф.юа. Випускник філологічного факультету Прикарпатського національного університету
-Реклама-

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

Видалення волосся лазером у Івано-Франківську. Лазерна епіляція у FineLine

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні