Футболісти “Прикарпаття” програли одеським “Балканам” у виїзній грі (відео)

Візит гостей з Івано-Франківська був для Балкан гарною підмогою, щоб перервати тривалу безпрограшну серію і підправити своє турнірне становище. По-перше, Прикарпаття набрало всього на 4 очки більше конкурента, а по-друге – зорянці традиційно вдало грають з івано-франківцями.

Результат пошуку зображень за запитом "Прикарпаття програло другий матч поспіль"

«Нулі» на табло трималися до середини другого тайму, поки господарі не організували реактивний наступ. Паламар з центральної зони віддав довгий пас на хід Антюху, який в боротьбі випередив Ковальчука, прорвавшись до воріт, і з дуже гострого кута проштовхнув м’яча повз голкіпера – 1:0.

Балкани впевнено рухалися до своєї перемоги, в кінцівці зустрічі подвоївши рахунок. Паламар отримав м’яч на правому фланзі, технічно обіграв суперника і красивим ударом пробив у дальній кут – 2:0. Підопічні Андрія Пархоменка відсвяткували довгоочікувану перемогу, а Прикарпаття програло другий матч поспіль.