-РЕКЛАМА-

РЕКЛАМА

Актуально зараз

-Реклама-spot_img

Influence Marketing: просування бізнесу за допомогою лідерів думок

-Реклама-spot_img
spot_img

Ще кілька десятків років тому просування брендів через безпосередній вплив на аудиторію було можливе лише за допомогою залучення селебріті. Інтеграції з зірками коштували шалених грошей, а ефект не завжди виправдовував витрати. З популяризацією соціальних мереж кількість впливових осіб значно збільшилася. Щодня мільйони людей спостерігають за життям інших, часто копіюючи чужі звички, прагнучи бути схожими на тих, за ким стежать. Найбільший вплив на аудиторію мають блогери, а просування бізнесу з їхньою допомогою називають influence marketing.

Особливості інфлюенс-маркетингу

Принцип роботи інфлюенс-маркетингу простий:

  1. Обираємо інфлюенсера, у підписниках якого є потрібна цільова аудиторія.
  2. Домовляємося про інтеграцію — це може бути реклама за бартером, відеоогляд товару, згадування магазину чи блогу в сторіз, позитивний відгук про товар тощо.
  3. Очікуємо виходу реклами й аналізуємо отримані результати.

Такий маркетинг ще називають просуванням за допомогою лідерів думок. Замовити рекламу можна не тільки в блогерів, а й у знаменитостей, експертів, бізнесменів, які активно ведуть профіль у соціальних мережах тощо.

- РЕКЛАМА-

Обрати інфлюенсера для вашого бізнесу може креативна агенція https://hustlerdigital.pro/. У компанії працюють досвідчені інфлюенс-маркетологи, які можуть не лише знайти лідера думок з максимально активною та платоспроможною аудиторією, а й розробити повноцінну стратегію просування, написати контент-план і створити креативи для реклами.

Які бувають інфлюенсери

Лідери думок відрізняються один від одного за типом контенту, цінностями, які пропагують, способом подання інформації. Але найчастіше їх групують за кількістю аудиторії. Умовно виділяють такі основні типи інфлюенсерів:

  • Макроінфлюенсери — понад 1 мільйон підписників. Зазвичай це дуже різноманітна аудиторія. Таке охоплення ефективне, якщо основна мета рекламної кампанії — збільшення поінформованості про бренд.
  • Топові блогери — аудиторія від 500 тисяч до 1 мільйона осіб. Такі лідери думок мають високий рівень довіри.
  • Мініблогери — кількість підписників від 100 тисяч до 500 тисяч. Зазвичай їхня аудиторія активна та різностороння.
  • Мікроблогери — від 10 тисяч до 100 тисяч підписників. Такі блогери часто створюють дуже якісний рекламний контент, їхні огляди докладні, а аудиторія вузькоспрямована, з високим рівнем залучення.

Обирати блогера варто, зважаючи на цілі рекламної кампанії та виділений бюджет. Краще довірити це фахівцям, які вміють відрізняти справжню аудиторію від накручених підписників і зможуть спрогнозувати результати інтеграції.

-РЕКЛАМА-

НОВИНИ НА ЦЮ ТЕМУ

Ігор Василик
Ігор Василик
Журналіст, фрілансер. Закінчив факультет журналістики ЛНУ в 2008 році журналістка, власкор регіональних та центральних ЗМІ. Закінчила Києво-Могилянську академію у 2019 році.
-Реклама-

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

Видалення волосся лазером у Івано-Франківську. Лазерна епіляція у FineLine

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

Квартири Івано-Франківськ

РЕКЛАМА

купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні