pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

Івано-Франківець Денис Родін – серед переможців Міжнародного фестивалю-конкурсу «Вернісаж Енергофест»24 Вер, 10:05


У м. Нетішин Хмельницької області втретє відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс молодих виконавців естрадної пісні «Вернісаж Енергофест», інформує Правда.іф.

Протягом трьох днів найочікуваніша подія вересня об’єднала на одній сцені більше сотні юних талантів з 22 областей України та 5 країн світу.

Фестиваль започаткувала творча родина Ольги та Олексія Дьячиних. Відкривали «Вернісаж Енергофест» відома українська етно-співачка Ілларія та почесні гості з Литви: Аста Богданавічене та Ромас Бубняліс. Проводилися також майстер-класи від провідного вокального педагога Ірми Гвініашвілі та брифінг за участі старшого викладача Київської Академії естрадно-циркового мистецтва Галини Голубєвої.

Оцінювали майстерність конкурсу професійні, талановиті люди, як з України, так і з-за кордону, під керівництвом незмінної голови журі, заслуженого діяча естрадного мистецтва України, директора Міжнародного фестивалю молодих виконавців сучасної української пісні Наталії Коваль.

Почесне 3-місце та участь у гала-концерті фестивалю «Вернісаж Енергофест» виборов мешканець Івано-Франківська, учень Продюсерського центру «Star Team» (керівник Ірина Батюк) Денис Родін. Він змагався у віковій категорії 13-15 років.

 

(Visited 104 times, 1 visits today)