Актуально зараз

Калуські баскетболісти програли в півфіналі і змагатимуться за “бронзу” Першої ліги

spot_img

У поточному сезоні Першої ліги чемпіонату України з баскетболу БК “Калуш-ПНУ” побореться за бронзові нагороди.

Нагадаємо, днями калуські баскетболісти пробилися до півфіналу, де їхнім суперником став БК “Житомир”. Проте, в півфінальній серії до двох перемог сильнішими виявилися саме житомиряни.

Результат пошуку зображень за запитом "БК “Калуш-ПНУ”"

Перший поєдинок, який відбувся 13 квітня, виправдав усі очікування і був багатим як на боротьбу, так і на ефектні атаки. Все ж, вирішальною у матчі стала заключна чверть. Саме у ній житомирянам вдалося дотиснути “Калуш-ПНУ”, переломити хід матчу і перемогти з рахунком 92:82.

На тлі суботньої поразки в Житомирі (82:92) калушанам нікуди було відступати, тож 15 квітня другий матч для господарів пройшов під гаслом “або пан, або пропав”. Розуміючи всю складність ситуації, “фіолетові” взяли під контроль гру, диктуючи свої умови полісянам і успішно записали до свого активу першу чверть – 27:26. Все ж ще до великої перерви “Житомир” зумів відіграти гандикап і піти лідером на велику перерву – 44:45.

Третя чверть виявилася вирішальною у зустрічі. Протягом десятихвилинки житомиряни вдвічі “перестріляли” господарів та забезпечили собі комфортну перевагу перед останнім відрізком гри – 56:69. Як не намагалися “фіолетові” наздогнати суперників, та “Житомир” довів матч до закономірної перемоги – 71:85.

Отже, полісяни стають першими фіналістами Першої ліги сезону 2018/2019, а БК “Калуш-ПНУ” побореться за “бронзу”. Перший матч “бронзової” серії запланований на 24 квітня.

Джерело: Sport.if.ua.