pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

Хто з відомих знаменитостей виступатиме на Underhill European Music Festival: розклад фестивалю12 Чер, 15:44

Underhill music festival — це міжнародний музичний фестиваль в самому серці Європи, в селі Підгір’я Івано-Франківської області.

На фестивалі виступатимуть відомі українські виконавці та гурти, покажуть авіашоу та запалюватимуть королі вечірок – ді-джеї, пише МІСТО.

Що чекає на гостей на Міжнародному фестивалі?

День 1, 15 червня

 

 

Underday сцена                               Undernight сцена                                              Underground сцена

MICIK GONIBEZ                              SKY & VALENTINE                                                 KISS FM

15:00-17:00                                              12:00-14:00                                                                     15:00-19:00

 

АВІАШОУ                                           LES                                                                               MR SUNNY

16:00-17:00                                              14:00-15:00                                                                     19:00-21:00

 

МАМАРІКА                                        T-ZHUK                                                                     TAPE (LIVE)

17:00-18:00                                             22:00-23:00                                                                   22:30-23:30

 

ІВАН NAVI                                        DJ LUTIQUE                                                                       [O]

18:00-19:00                                            23:00-00:00                                                                         23:30-00:30

 

ДЗІДЗЬО                                           KOLYA LINER                                     SPIRAL (LIVE) + LED Theatre

19:00-20:00                                          00:00-01:00                                                                    00:30-01:30

 

ОЛЯ ПОЛЯКОВА                          BETOKO                                                                        YUKO

20:00-21:00                                         01:00-03:00                                                                    01:30-02:30

 

MOZGI                                              ARTBAT                                                                  NADAV DAGON

21:00-22:00                                          03:00-05:00                                                                    02:30-04:00

 

KEY M                                                                        REVOLIUM

05:00-06:00                                                                     04:00-05:00

 

ETNA

05:00-06:00

 

 

 

 

 

ДЕНЬ 2, 16 ЧЕРВНЯ

 

 

Underday сцена                                          Undernight сцена                                         Underground сцена

АВІА ШОУ                                              YAN ZAPOLSKY & QUE PASO                             MAX ULTRA

16:00-17:00                                                                  12:00-13:30                                                           12:00-13:30

 

СКРЯБІН&YURCASH                            KALASHNIKOV & KUVIK                                        SIMON

17:00-18:00                                                                 13:30-15:00                                                             13:30-15:00

 

АРСЕН МІРЗОЯН                                        STRONGMAN                                                             XENIA

18:00-19:00                                                              15:00-17:00                                                                 15:00-16:30

 

БЕZ ОБМЕЖЕНЬ                                             BOOSIN                                                                    VARYA

19:00-20:00                                                            15:00-17:00                                                                   16:30-18:00

 

СКАЙ                                                               GOOCH BROWN                                                         CHERRY

20:00-21:00                                                             23:00-00:00                                                                  18:00-20:00

 

ДРУГА РІКА                                                JAMES ZABIELA                                                            KEY M

21:00-22:00                                                           00:00-02:00                                                                   20:00-21:30

 

БУМБОКС                                                   FERRY CORSTEN                                                        XSONATIX

22:00-23:00                                                          02:00-04:00                                                                     22:00-23:00

 

MALYAR                                                           GG ГУЛЯЙ ГОРОД

04:00-05:00                                                                   23:00-00:00

 

PATRICK OUSHEN                                                      LIME KID

05:00-06:00                                                                  00:00-01:00

 

APHRODITE

01:00-03:00

 

SHKEL & ROSE

03:00-04:00

 

IPUNKZ

04:00-05:00

 

X-RAY

05:00-06:00

(Visited 530 times, 1 visits today)