pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

Коломия стала рекордсменом серед районів Прикарпаття за кількістю ДТП25 Бер, 23:14

За даними обласного управління Нацполіції, минулого року найбільше ДТП на Прикарпатті зареєстрували в Івано-Франківську — 1267. А от серед районів рекордсмен — Коломия, 258 аварій.

Начальник Коломийського відділу поліції Остап Білейчук вбачає основну причину в тому, що у 2017 році не патрулювали дорогу державного значення Стрий-Чернівці, яка проходить і через Коломию. За його словами, там ДТП трапляються найчастіше і потрібен постійний контроль. Нещодавно на трасі запрацювали два наряди чергових, пише “Репортер”.

«Того року на березень було зафіксовано 56 ДТП, цьогоріч — 42, — каже Білейчук. — У 2017-му було 13 травмованих під час аварій, цього року — чотири. Щодо профілактики, то станом на 31 березня 2017 року було складено 677 адміністративних справ, а на сьогоднішній день — 1118. Того року за квартал склали 60 адміністративних протоколів на нетверезих водіїв, нині — 100».

Натомість, поліція Коломиї не має жодного приладу, який би вимірював та фіксував перевищення швидкості, говорить Остап Білейчук. Тому за останні два роки у Коломиї та районі за порушення швидкості не відкрили жодної справи — і це велика проблема.

Кожної доби коломийська поліція робить аналіз з кількості ДТП, два патрульні наряди перебувають на ділянках, де аварії трапляються найчастіше. Тоді, каже Остап Білейчук, кількість ДТП значно зменшується — подекуди навіть до 90%.

Крім того, задля уникнення проблем на дорогах і покращення руху в Коломиї планують робити кільцеві розв’язки.

 

(Visited 68 times, 1 visits today)