pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

“Люди поринули у віртуальне спілкування”: у Івано-Франківську обговорили питання педагогіки (фотофакт11 Лют, 11:30

Сьогодні, 11 лютого в Івано-Франківську відбувається Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Християнська педагогіка в іменах та освітньо-виховних ідеях», повідомляє Правда.іф.

Організаторами конференції виступили Івано-Франківське Архиєпархіальне управління УГКЦ, Івано-Франківська академія Івана Золотоустого, Івано-Франківський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, Бучацьке єпархіальне управління УГКЦ та Лондонська єпархія Пресвятої Родини УГКЦ.

В роботі конференції беруть участь понад 60 науковців, дослідників, експертів з Києва, Львова, Тернополя, Івано-Франківська та Івано-Франківської області.

Конференція проходить у формі пленарного і секційних засідань, під час яких обговорюються історичні аспекти розвитку християнської педагогіки в Україні, діяльність визначних українських педагогів, зокрема Івана Боднарука, у сфері формування християнських моральних цінностей. Як наголосив проректор з наукової роботи Івано-Франківської академії Івана Злотоустого Олег Білорус, особливу увагу звертають на обговорення стану та перспектив розвитку християнської педагогіки в Україні у контексті сучасних викликів.

“Метою конференції є обговорення сучасного стану науки та освіти як в Україні, так і в Європі. Хочемо дати поради як працювати з молоддю, адже бачимо серйозні виклики які є перед суспільством. Світ поринув у віртуальне спілкування, а міжособистісного спілкування, на жаль, все менше й менше. Нам потрібно вирішити як ці процеси покращити га науковому рівні. Маємо пояснити, яким чином можна застосовувати християнські ідеї в педагогічний практиці”,– наголосив проректор.

Серед доповідачів є Єпископ Лондонської Єпархії УГКЦ Гліб Лончина, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківської Архієпархії Володимир Війтишин, Єпископ Бучацької Єпархії Дмитро Григорак, а також науковці з Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

За результатами роботи конференції буде видано збірник матеріалів.

(Visited 70 times, 1 visits today)