Актуально зараз

-Реклама-spot_img

Малювання олівцями — спосіб позбавитись від напруги

-Реклама-spot_img
spot_img

Малювання олівцями — спосіб позбавитись від напруги

Кожна дитина любить малювати, а завдання батьків підтримати бажання. Психологи рекомендують починати заняття з образотворчого мистецтва, коли немовля впевнено сидить. Спочатку можна використовувати пальчикові фарби, згодом кольорову крейду, а після року – кольорові олівці.

Користь малювання олівцями для дитини

Під час заняття образотворчим мистецтвом дитина не просто малює каракулі, а й розвиває свій мозок. Таким чином вона:

- Advertisement -
  • Аналізує та порівнює предмети між собою;
  • Розвиває пам’ять;
  • Виражає позитивні та негативні емоції;
  • Вчиться управляти рухами руки, розвиваючи мілку моторику.

Малювання олівцями — спосіб позбавитись від напруги

Як організувати перші уроки

Оскільки до двох років малюк малює ще «від плеча», то потрібно йому дати більше місця. Звичайного аркуша паперу буде недостатньо, рекомендуємо починати з ватману, і поступово зменшувати його розміри. Дозвольте дитині обрати інструменти: фарби, олівці, крейду чи фломастери. Якщо це фарби, то рекомендуємо почати з гуаші 1-2 кольорів, а малювати можна пальчиками.

Якщо малюк любить олівці, то дайте йому можливість пограти з кольорами. Великий вибір дитячих олівців для малювання є в інтернет-магазині Panama https://panama.ua/categorys/154631/. Для першого набору підійдуть вироби з воску — вони не потребують спеціального заточення, а якщо в домі більше однієї дитини, і вони мають однакові смаки, кожен крайон можна розламати на частини. Також деякі з них можуть змиватись.

Малювання олівцями — спосіб позбавитись від напруги

Починаючи користуватись дерев’яними олівцями та фломастерами, відразу вчіть дитину правильно їх тримати. Зверніть увагу, що в руці не має бути сильного напруження, через яке малюк може зламати інструмент. З двох років можете привчати дитину до пензлика, але такі заняття потребують постійного нагляду дорослих. З іншого боку, це чудова можливість для батьків провести більше часу з малюком та згадати власне дитинство. Дитина теж відчує позитивні емоції, якщо отримає позитивне підкріплення від старших.

Відразу привчіть малюка до дисципліни: покажіть «робоче місце», де можна малювати. Так ви вбережете стіни від дитячої творчості. Одягайте дитину в нарукавники та спеціальний фартух, щоб не замазати одяг, або обирайте речі, які не шкода. Протягом перших занять задача дорослого в тому, щоб познайомити малюка з образотворчим мистецтвом як процесом. Навчіть його тримати та користуватись інструментами та зачекайте, доки він почне отримувати задоволення від малювання. Лише через декілька занять можна почати зображати відповідні сюжети.

НОВИНИ НА ЦЮ ТЕМУ

Орися Корчун
Орися Корчун
Інформаційний оглядач інтернет-сайту Правда іф. Журналіст-фрілансер. Випускник Національного університету імені Тараса Шевченка 2009 року.
-Реклама-
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні