pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

Майже 700 прикарпатців вже задекларували свої доходи07 Бер, 13:26

З початку року 689 жителів Прикарпаття подали декларації про доходи, отримані минулоріч, з них  453 «обов’язкових»  та  236  на отримання податкової знижки. Про це повідомили  в управлінні податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС в Івано-Франківській області.

Результат пошуку зображень за запитом "задекларували свої доходи"

Зазначені громадяни задекларували 59,5 млн. грн. доходів, з яких до бюджету надійде більше 1203,2 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб та 241,9 тис. грн. військового збору. До повернення  на розрахункові рахунки платників належить 570,5 тис.грн. ПДФО.

Найчастіше мешканці декларували доходи від надання майна в оренду, від продажу об’єктів рухомого та нерухомого майна, доходи у вигляді спадщини і подарунків.

Нагадаємо, що податкова декларація про майновий стан і доходи подається за вибором платника податків  за місцем своєї податкової адреси в один із таких способів:

– особисто або уповноваженою на це особою;

– надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення, при цьому платник податку зобов’язаний здійснити таке відправлення не пізніше ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання податкової декларації;

– засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу та електронного цифрового підпису (ЕЦП), скориставшись Електронним кабінетом платника податків на веб-порталі ДФС України.

Джерело

(Visited 56 times, 1 visits today)