Мер Івано-Франківська закликає вчителів і лікарів оголосити страйк

2
5

Результат пошуку зображень за запитом "руслан марцінків"
Сьогодні, під час оперативної наради, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків заявив, що просить медиків та вчителів оголосити масовий страйк, інформує Правда.іф.
«Проведіть страйк по заборгованості по заробітній платі. Ми дамо вам днів 15 на підготовку, а тоді страйкуйте.
З телеекранів влада розказує, що все хорошо. Влада забула, що своїх громадян не можна ставити на коліна. Я не підтримую будь-які акції, але якщо правоохоронці не поважають своїх громадян то ця і влада завершить так, як попередня.
Ми готуємо масову акцію проти свавілля влади Києва, яка сьогодні не доплачує освітянам 150 млн. грн.
Прошу профкомами зібратися, обговорити з вчителями, лікарями. Поки що їхні реформ – це урізання коштів.
Треба, щоб декілька тисяч вийшли. Я особисто засуджую те, що сталося в Києві. Я це особисто бачив у 2014 році, коли на колінах стояли з руками, зав’язаним дротом залізним. Щось воно не туди йде», – сказав Руслан Марцінків.

2
Залишіть коментар

avatar
2 Список коментарів
0 Список відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Гарячі коментарі без совісті і цензури
0 Коментар авторів
Гість Recent comment authors
  Підписатись  
Новизні Застрарілості Популярності
Сповіщення про
Гість
Гість
Гість

Прикольно злочинна влада закликає на страйк проти себе. Дуже самокритично

Гість
Гість
Гість

Цілком підтримую Руслана Марцінківа!!! Де поділася наша ГІДНІСТЬ, панове громадо?! Це треба аби вас закликав мер? А всі сидять тихонько вже четвертий рік і ні мур-мур ані за тарифи, ані за медичну реформу, ані за пенсійну? Ваших побратимів тлумлять, ставлять на коліна а де реакція? Куди ви запхали Гідність, панове?! Руслан Марцінків закликав до страйку під загрозою відключення газу і влада схаменулася, бо в усіх ЗМІ все подають, що зашибісь в країні. Вже час гаворити правду і закликати до непокори проти зажерливих негідників. А Марцінків – влада тут і він робить все що належить. Це на нього є сміливість піднімати… Більше »