pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

Мера Надвірної запідозрили у підкупі виборців03 Лип, 09:53

Підкуп виборців та застосування адміністративного ресурсу залишаються ключовими проблемами виборчого процесу в Україні.

Результат пошуку зображень за запитом "Мера Надвірної Зіновія Андрійовича запідозрили у підкупі виборців"

Цього разу у порушенні виборчого законодавства запідозрили очільника міста Надвірна Зіновія Андрійовича, який балотується до Верховної Ради у 87 окрузі від пропрезидентської партії “Слуга народу”.

В мережі з’явилось відео коли під час урочистостей випускниці вручили грошову премію від мера, кандидата у народні депутати Зіновія Андрійовича, пишуть Версії.

“У цьому залі присутній міський голова Надвірної, кандидат у народні депутати України Зіновій Андрійович. Він щиро шанує актуальну молодь і сьогодні від його імені я дарую тобі грошову винагороду”, – з такими словами вручили конверт випускниці.

Відповідно до частини 14 статті 74 Закону України «Про вибори народних депутатів України» забороняється проводити передвиборчу агітацію, що супроводжується наданням виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей. Така передвиборча агітація визнається непрямим підкупом виборців.

““Якщо при врученні була згадка імені кандидата чи назви партії, то це містить ознаки непрямого підкупу, – відмічає Іван Маруняк, регіональний координатор ГО «Опора». –Тут ще інші обставини варто було б з’ясувати, а саме походження коштів, чи захід був офіційним тощо. Тобто чи адмінресурсу при цьому не було теж”.”.

 

(Visited 280 times, 1 visits today)