pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

Міський голова Богородчан каже, що в обласному футболі є корупція25 Чер, 18:13

 

Міський голова Богородчан Ростислав Заремба заявив про корупцію і договірні матчі в обласному футболі.

Відповідну заяву він оприлюднив на своїй сторінці у соцмережі Facebook. Наводимо його допис.

“Шановні друзі! Учора завершилася першість області з футболу ( група Б), у якому брала участь команда ФК Богородчани. Три роки ми формували команду виключно з місцевих гравців, виграли чемпіонат і Кубок району, ввійшли, а точніше, увірвалися в першість області.

До останнього матчу утримували лідерство і при рівній кількості очок, переможець визначався за кращою різницею забитих- пропущених м‘ячів. Наша команда мала перевагу у 7 м‘ячів, і останній матч виграла зрахунком 3:0. Але у паралельній грі Кремінь( Пістинь)-Старт( Гвіздець) зафіксовано рахунок 13:0(!!!), що дало змогу команді Кремінь оформити золоті медалі.

Хто хоч трохи розбирається у футболі, та й тому, хто не розуміється, очевидно, яка ймовірність такої випадковості.

Нікого не здивуєш договірними матчами,нечесним суддівством чи залученням федерацій, коли йдеться про професійний футбол. Але коли на любительській першості обласного рівня відбуваються такі речі, не бачу сенсу в подальшому вкладати сотні тисяч бюджетних коштів для участі у таких типу змаганнях. Буду ставити питання на сесії про зняття команди з першості області.

І головне. Дякую керівництву ФК, тренерам та гравцям за самовідданий і чесний футбол. Для мене особисто, для всіх наших вболівальників і думаючої футбольної громадськості ФК Богородчани- чемпіони!”.

Джерело

(Visited 273 times, 1 visits today)