pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

“Можуть і Сонце перейменувати”: в РФ гнівно відреагували на ініціативу змінити назву Криму24 Жов, 10:33

На ініціативу про зміну назви Криму, яку висловив глава Междлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, різко відреагували росіяни.

З'явилась реакція Росії на ініціативу Чубарова перейменувати Крим

Реакцію російських політиків поширюють росЗМІ.

Вони можуть і Сонце перейменувати, і Місяць. Якщо вони сьогодні Крим, який є російським, будуть якось перейменовувати, це буде неймовірною дурістю з їхнього боку, на це не треба реагувати. Вони не розуміють, що це частина іншої країни, яка їм не належить, – заявив глава комітету Держдуми РФ у справах СНД, євразійської інтеграції та справах співвітчизників Леонід Калашников.

Своєю чергою, депутат так званої Держради Криму Владислав Ганжара відповів, що окупаційній владі півострова все одно, як українська влада його називатиме. Саму ж ініціативу він назвав “торжеством ідіотизму”.

“Це не більше, ніж порожні слова, написані на папері. Уже чотири роки ми з цією країною ніяк не пов’язані і не хочемо бути пов’язані. Нам все одно, як українська влада називатиме наш півострів”, – зауважив він.

Росіяни у соцмережах теж почали активно обговорювати ймовірне перейменування Україною півострова.

Так, у своїх гнівних коментарях вони пригадують і Гітлера, який “теж хотів перейменувати Крим”, і пропонують змінити назву української столиці.Росіяни грізно відреагували на ініціативу України перейменувати Крим

Нагадаємо, голова Меджлісу кримськотатарського народу, депутат Верховної Ради Рефат Чубаров 22 жовтня заявив, що не виключає перейменування Автономної Республіки Крим. Так, серед можливих нових назв окупованого півострова прозвучали: “Кримська автономія” та “Кримськотатарська автономія”.

Джерело

(Visited 94 times, 1 visits today)