pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

На Богородчанщині здійснюють другу спробу об’єднання територіальної громади07 Бер, 18:12

4 березня в Богородчанах було обговорено другу спробу створення об’єднаної територіальної громади.

Про можливості активізації процесу добровільного обєднання сільських громад навколо районного центру смт. Богородчани йшлося під час зустрічі директора Івано-Франківського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми “U-LEAD з Європою”, Руслана Панасюка і радника з питань децентралізації Максима Чопея з селищним головою Богородчан Ростиславом Зарембою. Про це повідомляють на сторінці Франківського Центру розвитку місцевого самоврядування.

Богородчанська ОТГ має хороші перспективи, тож протягом наступних кількох місяців, як я і обіцяв під час робочої групи з доопрацювання Перспективного плану, ми спільно з головою центру потенційної Богородчанської громади об’їдемо усі села навколо райцентру і спробуємо переконати їх мешканців скористатись можливостями добровільного об’єднання громад, враховуючи успішні приклади роботи 23 громад Прикарпаття, – зазначає директор ІФ ЦРМС Руслан Панасюк.

В рамках робочої зустрічі було напрацьовано орієнтовний план спільних поїздок.

Думки людей з приводу об’єднання розділилися.

ОТГ це шлях в нікуди так звана пропасть з якої немає виходу. Розумні люди знають це і розуміють. Ці реформи це біда. Що реформа освіти, що медицини, що з ОТГ. Чому просто було не перейменувати район в ОТГ і залишити все як є. Ні. Давайте будемо між людьми ворожнечу сіяти. Одні хочуть одні не хочуть. Просто жах, – коментує Надія Стрембецька.

(Visited 113 times, 1 visits today)