pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

На Франківщині провели навчання для резервістів та військовозобов’язаних (фотофакт)18 Кві, 10:47

16 квітня на одному з полігонів Прикарпаття під керівництвом командування Івано-Франківського ОВК та військової частини А1349 (м. Івано-Франківськ) провели одноденні перевірочні збори резервістів та військовозобов’язаних цієї військової частини. Про це повідомили в прес-службі Івано-Франківської ОДА.

Результат пошуку зображень за запитом "На Івано-Франківщині провели навчання для резервістів та військовозобов’язаних"

«Після співбесіди щодо уточнення облікових даних та роз’яснення переваг служби у військовому резерві, було проведено заняття, під час яких кожен учасник зборів отримав практичні навички з вогневої, тактичної, медичної підготовки та виконав стрільби з автомата АК-74», – йдеться у повідомленні.

За підсумками зборів кращі резервісти та військовозобов’язані були заохочені грамотами військового комісара Івано-Франківського ОВК та командира військової частини А1349.

Після напружених та інтенсивних занять, учасники зборів мали можливість оцінити якість харчування військовослужбовців у гостинній їдальні військової частини.

Усі учасники зборів висловили готовність щорічно брати участь у подібних навчаннях, а кілька з них вже підписали контракт на проходження служби в резерві цієї військової частини.

(Visited 45 times, 1 visits today)