4 C
Ivano-Frankivsk
Субота, 22 Лютого, 2020
Головна Влада На Івано-Франківщині реорганізували територіальні управління Пенсійного фонду

На Івано-Франківщині реорганізували територіальні управління Пенсійного фонду

Постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 року № 628 «Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України», передбачено реорганізацію територіальних органів Пенсійного фонду України в 15 – ти областях шляхом приєднання управлінь Пенсійного фонду України в районах, містах, районах у містах та об’єднаних управлінь до головних управлінь Пенсійного фонду України в областях, а також скорочення граничної чисельності працівників територіальних органів Пенсійного фонду України, пише Галичина.

«Зміни щодо реорганізації торкнулись Івано – Франківської області. Зокрема, вони відбулись у восьми районних об’єднаних територіальних управліннях Пенсійного фонду України в Івано – Франківській області, а саме: Галицькому, Калуському, Косівському, Коломийському, Надвірнянському, Тлумацькому, Тисменицькому об’єднаних управліннях Пенсійного фонду України, а також управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано –Франківську», – йдеться у повідомленні.

Як результат реорганізації функціонує одна юридична особа – головне управління Пенсійного фонду України в Івано – Франківській області.

«У області збережено діючу мережу місць прийому та обслуговування громадян, на місцях відділи обслуговування громадян (сервісні центри), які надають пенсійні послуги по обслуговуванню громадян з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій, оформленні допомоги на поховання, видачі довідок про розмір пенсії, про перебування на обліку та інше, а в об’єднаних територіальних громадах функціонують віддалені робочі місця», – йдеться у повідомленні.

Відтепер районні управління, які ліквідувалися як юридичні особи, не ведуть самостійного листування. Усі листи, письмові звернення до Пенсійного фонду області потрібно надсилати на адресу головного управління Пенсійного фонду України в Івано – Франківській області – вул. Січових Стрільців, 15 м. Івано – Франківськ, поштовий індекс 76018.

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

"Прикарпаття" отримало перемогу над "Буковиною"

“Прикарпаття” отримало перемогу над “Буковиною”

0
21 лютого “Прикарпаття” зіграло свій черговий, вже сьомий за ліком, зимовий спаринг. Суперником іванофранківців стала друголігова “Буковина” з Чернівців, інфоррмує офіційний сайт МФК “Прикарпаття” .