pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

На Івано-Франківщині зменшилась кількість податкових перевірок10 Чер, 16:45

Як інформують в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області, за січень-травень 2019 року аудитори фіскальної служби регіону провели 309 документальних перевірок, з яких – 58 планових, 137 позапланових та 114 фактичних. Порівняно з відповідним періодом минулого року кількість планових контрольно-перевірочних заходів зменшилась на 27 відсотків, позапланових – на 12 відсотків, а фактичних – на 16 відсотків.  За результатами перевірок з початку року донараховано податкових зобов’язань 95,5 млн гривень.

Результат пошуку зображень за запитом "На Івано-Франківщині кількість податкових перевірок зменшилась на 16 відсотків"

Податківці зазначають, що головним принципом  контрольно – перевірочної роботи фіскальних органів є вибірковість контролю на основі оцінки та опрацювання ризиків в діяльності платника, що цілком відповідає міжнародній практиці та дає змогу значно зменшити тиск на сумлінних платників. Планові контрольно-перевірочні заходи спрямовуються  виключно на тих  платників, які свідомо не сплачують або сплачують не в повному обсязі платежі до бюджету.

Крім цього, щороку контролюючим органом складається План-графік документальних планових перевірок платників податків, який розміщується на сайті Державної фіскальної служби України (http://sfs.gov.ua/diyalnist-/plani-ta-zviti-roboti-/362017.html).

Як наслідок,  контрольно-перевірочна діяльність прогнозована, а у суб’єктів господарювання є змога завчасно підготуватись до майбутньої перевірки.

(Visited 44 times, 1 visits today)