pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

На кордоні затримали франківця, який видавав себе за угорця та пропонував хабара прикордонникам09 Сер, 14:51

Вчора, 8 серпня, прикордонники відділу “Краківець” задокументували два випадки підкупу посадовців прикордонної служби.

Результат пошуку зображень за запитом "На кордоні затримали франківця, який видавав себе за угорця. ФОТО"

Аби уникнути відповідальності за спробу незаконного перетинання кордону пасажир автобусу запропонував прикордонникові хабар.  Про це повідомляють в Мостиському прикордонному загоні.

Посадовці проінформували поліцейських про дві спроби підкупу посадовців прикордонної служби за прийняття неправомірних рішень.

Так, у першому випадку, винагороду у розмірі 50 доларів США та 1000 гривень пропонував прикордоннику 38-річний громадянин України з Івано-Франківська, пасажир рейсового автобусу що прямував до Щецина.

В ході паспортного контролю чоловік спробував видати себе за громадянина Угорщини, надавши на перевірку угорський паспортний документ. В ході контролю з’ясувалось, що власник паспорта є громадянином України, відтак кордон у пункті пропуску він намагався перетнути без відповідного документу, чим порушив статтю 204-1 КУпАП.

Аби уникнути відповідальності чоловік запропонував військовослужбовцю Держприкордонслужби неправомірну винагороду, відтак був змушений окрім пояснень у справі про адмінправопорушення пояснювати свої протиправні дії ще й поліцейським.

Аналогічні пояснення згодом давав поліцейським і 19-річний водій ауді, київської реєстрації, який щоб не очікувати перед пунктом пропуску запропонував прикордонникові 200 гривень за позачерговий проїзд.

(Visited 645 times, 1 visits today)