pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

На Прикарпатті 1,4 тис. підприємств працює на ринку послуг09 Вер, 13:53

Головне управління статистики інформує. На ринку послуг області упродовж ІІ кварталу 2019 року працювало 1,4 тис. підприємств (юридичних осіб) та їх відокремлених підрозділів, основним видом економічної діяльності яких є надання послуг. Обсяг реалізованих ними послуг за цей період склав 1,7 млрд.грн. 

Результат пошуку зображень за запитом "На ринку послуг області упродовж ІІ кварталу 2019 року працювало 1,4 тис. підприємств"

У структурі загального обсягу реалізованих послуг значну частку склав обсяг послуг складського господарства та допоміжної діяльності у сфері транспорту (25,4% загальнообласного обсягу), вантажного автомобільного транспорту,  надання послуг з перевезення речей (22,2%), надання в оренду й експлуатацію  власного чи орендованого нерухомого майна (7,1%). Вагомими були також обсяги послуг з діяльності у сферах архітектури та інжинірингу, надання послуг технічного консультування і послуг пасажирського наземного транспорту (по 4,4%), у сфері телекомунікацій (4,3%), з діяльності готелів і подібних засобів тимчасового розміщування  та лікарняних закладів (по 3%). 

Серед міст обласного значення та районів області найбільша частка реалізованих послуг припадала на підприємства міст Івано-Франківська (66,5% загальнообласного обсягу), Яремче (6,9%), Калуша (5,3%) та Долинського району (7,7%). 

Населенню області надано послуг на 436,3 млн.грн, що склало 25,6% від загального обсягу реалізованих послуг. Найбільшим попитом серед населення користувалися послуги у сфері транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності (20,6%), з діяльності у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування (19,2%), інформації та телекомунікацій (14,5%), послуги охорони здоров’я та надання соціальної допомоги (14%), у сфері освіти (12,8%), послуги з тимчасового розміщування й організації харчування (7,7%). Вагомою була частка послуг, реалізованих населенню, у містах Коломиї (78,5% від загального обсягу наданих послуг), Бурштині (58,2%), Яремче (53,1%),  Снятинському (85,4%),  Косівському (69,7%) та Рогатинському (41,1%) районах. 

(Visited 30 times, 1 visits today)