-5 C
Ivano-Frankivsk
П’ятниця, 21 Лютого, 2020
Головна Економіка На Прикарпатті боржники сплатили 30 мільйонів гривень податкового боргу

На Прикарпатті боржники сплатили 30 мільйонів гривень податкового боргу

Внаслідок погашення податкового боргу зведений бюджет поповнився на 30 мільйонів гривень, що на 6,7 мільйонів гривень більше, ніж у відповідному періоді минулого року. До державного бюджету боржники спрямували 20,3 мільйонів гривень, а це на  6,3  мільйонів гривень більше. Про це повідомили в Головному управління ДФС в Івано-Франківській області.
Результат пошуку зображень за запитом "На Прикарпатті боржники сплатили 30 мільйонів гривень податкового боргу"
Впродовж січня–березня 2019 року 599 юридичних осіб, які допустили податковий борг на початок року, скоротили його на суму 126,9  мільйонів гривень. До того ж повністю сплатили заборгованість 1400 суб’єктів господарювання на суму 1,4 мільйони гривень.
З початку року фахівці фіскальної служби направили до суду 18 звернень щодо надання дозволу на погашення податкового боргу за рахунок стягнення готівкових (безготівкових) коштів на суму податкового боргу  8,7 мільйонів гривень. Уже задоволено 32 звернення на суму 12 мільйонів гривень. Задля стягнення активів фізичних осіб через органи державної виконавчої служби до суду також направили 23 позови. Заявлена у них сума податкового боргу склала 1,2 мільйони гривень.
Від реалізації безхазяйного майна до зведеного бюджету надійшли 105,8 тисяч гривень, що на 20,5 тисяч гривень більше, ніж торік. Із загальної суми від реалізації безхазяйного майна державний бюджет отримав 56,9 тисяч гривень, а місцеві – 48,9 тисяч гривень.

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

В чем секрет популярности слота Crazy Monkey?

0
Крейзи Манки - увлекательный игровой слот от производителя Игрософт, который позволяет погрузиться в увлекательный сюжет, разворачивающийся на просторах настоящих джунглей. Пользователей порадует яркость, простота и...