pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

На Прикарпатті чоловіки викрали з підприємства будматеріалів на 300 тисяч гривень14 Бер, 08:15

Галицьким відділом Тисменицької місцевої прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні, відкритому за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1, ч. 2 ст. 185 («Крадіжка») та ч. 2 ст. 15 («Замах на злочин»), ч. 2 ст. 185 (“Крадіжка”) КК України.
Результат пошуку зображень за запитом "У Галицькому районі чоловіки викрали на підприємстві будматеріалів на 300 тисяч гривень"
У ході проведення досудового розслідування встановлено, що протягом жовтня-грудня 2018 року працівник одного з сільськогосподарських товариств, яке знаходиться на території Галицького району, під час перебування на робочому місці спочатку сам, а згодом із залученням іншого працівника цього ж товариства таємно викрав із його території будівельні матеріали та інші товарно-матеріальні цінності на загальну суму понад 300 тис. грн.
Під час чергової спроби вчинити ще одну крадіжку на суму близько 50 тис. грн указані особи були спіймані на гарячому працівниками охорони зазначеного товариства.
Обоє чоловіків зізнались у скоєних злочинах та добровільно видали все викрадене майно і зараз очікують суду, який має визначити їм міру покарання, інформує прес-служба прокуратури Івано-Франківської області.
(Visited 67 times, 1 visits today)